IŠPARDUOTA

AVENT SCD923/26 belaidis prijungtas vaizdo monitorius Nanny

439,20 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Nebeturime
AVENT SCD923/26 belaidis prijungtas vaizdo monitorius Nanny

AVENT SCD923/26 belaidis prijungtas vaizdo monitorius Nanny

439,20 

Aprašymas

Stebėkite savo mažylį, kad ir kur būtumėte ir ką darytumėte, naudodami “Philips Avent Premium Full HD” elektroninę vaizdo auklę. Telefono programėlė “Baby Monitor+” suteikia galimybę nuolat nuotoliniu būdu stebėti kūdikį neribotu atstumu, o mūsų “Secure Connect” dvigubo ryšio sistema užtikrina saugų ir patikimą signalą visuose namuose.
Ramybė, kad ir kur būtumėte
Patikrinkite, kaip sekasi kūdikiui, kad ir kur būtumėte ir ką darytumėte
Neriboto veikimo nuotolio ryšys programėlėje “Baby Monitor+
Full HD raiškos kamera
Saugi dviguba (Wi-Fi ir P2P) ryšio sistema
Imtuvas, veikiantis iki 12 val
Naktinis matymas ir skaitmeninis priartinimas
Sukurta tam, kad visada palaikytumėte ryšį su savo mažyliu
Mūsų patentuota saugaus ryšio sistema naudoja kelių tipų šifruotus ryšius tarp tėvų siųstuvo ir imtuvo bei programėlės, kad būtų užtikrintas patikimas ir privatus ryšys.
“Full HD” kamera su naktiniu režimu ir skaitmeniniu priartinimu
Su “Philips Avent Baby Monitor+” programėle matysite ir girdėsite savo mažylį namuose ir už jų ribų. Naudodamiesi “Wi-Fi” arba mobiliuoju internetu, galite stebėti arba raminti kūdikį, kad ir kur būtumėte.
Matykite kiekvieną judesį ir girdėkite kiekvieną kikenimą ar verksmą
Kūdikio siųstuve naudojama “Full HD” kamera su naktiniu režimu ir skaitmeniniu priartinimu, todėl dieną ir naktį aiškiai matomas jūsų mažylio kambario vaizdas.
Iki 400 m imtuvo veikimo nuotolis ir neribotas veikimo nuotolis programėlėje
Mėgaukitės saugiu ryšiu, kurio veikimo nuotolis aplink namą siekia iki 400 m*, ir patikimu ryšiu, kurio veikimo nuotolis neribojamas, “Baby Monitor+” programėlėje, naudodami mobilųjį internetą arba “Wi-Fi”.
Iki 12 valandų belaidžio imtuvo veikimo
Tėvų imtuvo baterija veikia iki 12 val.* ir jis turi 4,3 colių ekraną, todėl galite lengvai visą dieną stebėti savo mažylį ekrane bet kurioje vietoje, o vakare tik prijungti prie elektros tinklo.
Niekada nebūna nei per karšta, nei per šalta – visada tinkama temperatūra
Integruotas termometras, kuris įspėjamaisiais signalais perspėja, jei kambaryje per karšta arba per šalta, padeda užtikrinti mažylio komfortą.
Palaimingas miegas su lopšinėmis ir raminančia lempos šviesa
Papuoškite savo mažylio kambarį švelnia siųstuve esančios lempos šviesa. Ją galite įjungti ir išjungti iš imtuvo arba programėlės.
Galite kalbėtis su mažyliu ir tuo pačiu metu jo klausytis (be vėlavimo).
Tai nėra radijo imtuvas! Mūsų elektroninė auklė užtikrina tikrą dvipusį ryšį, todėl vienu mygtuko paspaudimu jūs ir jūsų mažylis galite girdėti vienas kitą, kalbėtis ir dainuoti daineles be trukdžių ir nereikalingo vėlavimo.
Raminantys gamtos garsai, lopšinės ir iš anksto įkeltas tėvų balsas
Kad nuramintumėte ir nuramintumėte savo mažylį, galite rinktis iš 15 raminančių gamtos garsų ir lopšinių arba įrašyti savo įrašą ir jį atkurti pagal poreikį. Juk ar yra kas nors geriau už tėvų balsą?
Paruošta naudoti kiekvieną dieną ir kiekvieną naktį
Auklę galite pradėti naudoti iškart išėmę iš dėžutės ir naudoti imtuvą. Taip pat lengva bet kada prisijungti prie “Wi-Fi” tinklo ir susieti prietaisą su “Baby Monitor+” programėle.

0
0