IŠPARDUOTA

B.O. Bambuko vystyklas + barškutis TAKE CARE, 536/01

10,07 
0 atsiliepimų
3 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
B.O. Bambuko vystyklas + barškutis TAKE CARE, 536/01

B.O. Bambuko vystyklas + barškutis TAKE CARE, 536/01

10,07 

Aprašymas

Iš bambuko pluošto pagaminti audiniai yra labai minkšti ir švelnūs, dažnai prilygsta šilkui. Bambukas – tai augalas, vertinamas dėl savo sveikatingumo ir odą raminančių savybių. Tai atsinaujinanti, aplinkai nekenksminga žaliava. Jis auga labai greitai, iki 1 m per dieną, o jam auginti nenaudojami jokie pesticidai. Bambukas pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, todėl pašalina nemalonius kvapus. Švelniam bambuko pluoštui skalbiant reikia tinkamos temperatūros. Taip užtikrinama, kad išliktų minkšta apkloto struktūra.
Natūralus ir labai minkštas BAMBUS apklotas yra nepakeičiama naujagimio ir kūdikio apkloto dalis. Jis atlieka daugybę funkcijų, įskaitant antklodės, rankšluosčio ir gultuko, o vasarą – tinklelio nuo uodų ir apsaugos nuo saulės funkcijas. Tačiau visų pirma jis naudojamas kūdikiui užkloti miegoti. Minkšto apkloto sukurtame kokone kūdikis jaučiasi patogiai ir nerūpestingai, o tai padeda gerai išsimiegoti. Pridedamas barškutis sustiprina kūdikio saugumo jausmą, o tolygus jo garsas jį nuramina ir nuramina.
Drabužėlis pagamintas iš bambuko pluošto. Jį galima naudoti nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Jis suteikia didžiausią komfortą ir puikiai reguliuoja kūno temperatūrą miego metu, nes vasarą šiek tiek vėsina, o žiemą šiek tiek šildo. Apklotas puikiai papildo kūdikio kambarį ar vežimėlį.
Apklotas yra sertifikuotas pagal Oeko-Tex Standard 100 standartą.

Savybės:
– itin minkštas ir švelnus
– antibakterinis
– pralaidus orui
– hipoalerginis – tinka jautriai odai
– atsparus kvapams
– idealiai tinka kaip užklotas tiek namuose, tiek pasivaikščiojimų metu
– supakuotas į standaus kartono dėžutę su langeliu – puiki dovanos idėja

Techniniai duomenys:
– Medžiaga: 70 % bambuko, 30 % medvilnės
– Apvyniojimo matmenys: dydis: 120 x 120 cm
– Pakuotės matmenys: pakuotės dydis: 16,5 x 21 x 5,5 cm
– Pakuotės svoris: 0,26 kg

0
0