Bicycle Kortų kaladė Green Deck

11,18 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 6
Bicycle Kortų kaladė Green Deck

Bicycle Kortų kaladė Green Deck

11,18 

Aprašymas

Kortos yra žinomos dėl savo aukštos kokybės, rekomenduojamos ir naudojamos daugelio iliuzionistų ir manipuliatorių. Jų populiarumą užtikrino nuomonė, kad kiekvienas triukas taps lengvesnis ir tarnaus daug ilgiau nei įprasta kortų kaladė.

Puikiai tinka tiek mokymuisi, tiek gudrybių pristatymui.

1885 m. kilusi tradicija ir jos įgyta reputacija daro dviračių korteles atpažįstamiausiomis ir geriausiai vertinamomis kortelėmis visame pasaulyje!

Kiekviena kaladė pagaminta iš savo unikalaus popieriaus ir padengta specializuota medžiaga. Dėl šios priežasties klientai „Bicycle“ gaminiais pasitiki jau daugelį metų. Išskirtinė Bicycle kortelės savybė – kortelių apdaila su oro pagalvėlėmis. Dėl šios slaptos formulės dviračio kortos tarnauja ilgiau, jas lengviau maišyti ir dalyti, todėl kortų žaidimas tampa daug malonesnis!

Nauja spalva, dar gražesnė!

Šias kortas galite naudoti spalvų keitimo efektams, bet taip pat galite naudoti jas kaip įprastą kaladę. Tiek kortelės nugarėlė, tiek pakuotė yra žalios spalvos.

Pokerio dydis, oro pagalvės apdaila, Bicycle kokybė

Kala buvo praturtinta 1 džokeriu ir 3 gaff kortomis: pirmoji su tuščia veideliu, antroji su žalia dviguba nugara, trečioji su žalia ir geltona – dviguba nugara.

0
0