Bicycle Kortų kaladė Yellow

11,18 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 18
Bicycle Kortų kaladė Yellow

Bicycle Kortų kaladė Yellow

11,18 

Aprašymas

Kortos yra žinomos dėl savo aukštos kokybės, rekomenduojamos ir naudojamos daugelio iliuzionistų ir manipuliatorių. Jų populiarumą užtikrino nuomonė, kad kiekvienas triukas taps lengvesnis ir tarnaus daug ilgiau nei įprasta kortų kaladė.

Puikiai tinka tiek mokymuisi, tiek gudrybių pristatymui.

1885 m. kilusi tradicija ir jos įgyta reputacija daro Bicycle korteles atpažįstamiausiomis ir geriausiai vertinamomis kortelėmis visame pasaulyje!

Kiekvienas denis pagamintas iš savo unikalaus popieriaus ir padengtas specializuota medžiaga. Dėl šios priežasties klientai „Bicycle“ gaminiais pasitiki jau daugelį metų. Išskirtinė Bicycle kortelės savybė – kortelių apdaila su oro pagalvėlėmis. Dėl šios slaptos formulės dviračio kortos tarnauja ilgiau, jas lengviau maišyti ir dalyti, todėl žaidimas kortomis tampa daug malonesnis!

Nauja spalva, dar gražesnė!

Šias kortas galite naudoti spalvų keitimo efektams, bet taip pat galite naudoti jas kaip įprastą kaladę. Tiek kortelės nugarėlė, tiek pakuotė geltonos spalvos.

Pokerio dydis, oro pagalvės apdaila, Bicycle kokybė

Kala buvo praturtinta 1 jokeriu ir 3 gaff kortomis: pirmoji yra tuščia, antroji – dviguba nugara, trečia – dviguba geltona/žalia.

0
0