BLIZCARE Silikoninis randų pleistras, 8×8, 5 vienetai, 8SP-0013

37,44 
0 atsiliepimų
10 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
BLIZCARE Silikoninis randų pleistras, 8x8, 5 vienetai, 8SP-0013

BLIZCARE Silikoninis randų pleistras, 8×8, 5 vienetai, 8SP-0013

37,44 

Aprašymas

Medicininio silikono pleistras, taisyklingo kvadrato formos, 8×8 cm, (5 vnt.) Skirtas naudoti ant visų tipų randų, kai žaizda užgyja. Išlygina, sumažina ir padaro randą elastingesnį, todėl jis tampa mažiau matomas. Pleistrą galima naudoti pooperaciniams, po nudegimų, potrauminiams randams ir kitų tipų nuolatiniams odos pažeidimams. Pleistras odos paviršiuje suformuoja ploną, elastingą, orui pralaidžią ir vandeniui nepralaidžią membraną, taip palaikydamas tinkamą odos drėgmės kiekį. Taip jis skatina gijimą ir mažina hipertrofinių randų ir randų atsiradimo riziką. Šis hipoalerginis, elastingas, pleistras yra gaminys, kuris yra veiksmingas, modernus ir neinvazinis randų gydymo pagalbinis metodas. Jis palengvina šiuos su randais susijusius simptomus:
Mažina randų matomumą
Minkština odą randų vietoje
Pašalina tempimo ir niežėjimo pojūtį
Sumažina diskomfortą
Vienos pakuotės pakanka maždaug mėnesiui gydymo.

BLIZCARE® medicininio silikono randų pleistrus galima naudoti po to, kai žaizda visiškai užgyja ir pašalinami siūlai. Prieš naudodami kruopščiai nuvalykite ir nusausinkite randą. Pasirinkite tinkamo dydžio pleistrą pagal rando dydį ir formą. Jei reikia tiksliai priderinti pleistro dydį prie rando paviršiaus, pleistrą galima apkarpyti pagal pageidavimą. Pleistrą reikėtų keisti vidutiniškai kas 5-7 dienas, o keičiant pleistrą reikėtų pasirūpinti, kad būtų užtikrinta gera odos higiena randų vietoje. BLIZCARE® medicininis silikoninis randų pleistras dėl savo unikalios konstrukcijos yra lankstus, patvarus ir ilgaamžis, tačiau reikėtų vengti pakartotinio naudojimo dėl galimo lipnaus sluoksnio pažeidimo šalinant.
BLIZCARE® medicininį silikoninį randų pleistrą galima naudoti po to, kai žaizda visiškai užgyja ir pašalinami siūlai. Prieš naudojimą randą reikia kruopščiai nuvalyti ir nusausinti.

0
0