BLIZCAREPRO Silikoninis randų pleistras, 25×5, 2 vienetai, 8SP-0039

19,44 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
BLIZCAREPRO Silikoninis randų pleistras, 25x5, 2 vienetai, 8SP-0039

BLIZCAREPRO Silikoninis randų pleistras, 25×5, 2 vienetai, 8SP-0039

19,44 

Aprašymas

Naudokite šį 25 cm x 5 cm silikoninį medicininį pleistrą profesionaliam naudojimui. Skirtas pooperaciniams randams po Cezario pjūvio operacijos. Jis išlygina, sumažina ir padaro randą mažiau matomą. Pleistrą galima naudoti ir kitų tipų chirurginiams randams. Tai hipoalerginis, elastingas ir skaidrus pleistras. 25 cm x 5 cm silikoninis medicininis BLIZCARE®PRO pleistras suformuoja ploną, lanksčią, orui pralaidžią, vandeniui nepralaidžią membraną odos paviršiuje, išlaikančią odos drėgmę. Dėl to jis palaiko gijimą ir sumažina hipertrofinių randų ir randų atsiradimo riziką. Tai gaminys, užtikrinantis veiksmingą, modernų ir neinvazinį randų gydymo metodą. Jis palengvina šiuos su randais susijusius simptomus:
Mažina randų matomumą
Padeda odai įtempimo vietoje tapti elastingesnei
Suteikia palengvėjimą ir pašalina įtempimą
Sumažina niežulio intensyvumą
Sumažina diskomforto jausmą

BLIZCARE® medicininius silikoninius randų pleistrus galima naudoti po to, kai žaizda visiškai užgyja ir pašalinami siūlai. Prieš naudodami kruopščiai nuvalykite ir nusausinkite randą. Pasirinkite tinkamo dydžio pleistrą pagal rando dydį ir formą. Jei reikia tiksliai priderinti pleistro dydį prie rando paviršiaus, pleistrą galima apkarpyti pagal pageidavimą. Pleistrą reikėtų keisti vidutiniškai kas 5-7 dienas, o keičiant pleistrą reikėtų pasirūpinti, kad būtų užtikrinta gera odos higiena randų vietoje. BLIZCARE® medicininis silikoninis randų pleistras dėl savo unikalios konstrukcijos yra lankstus, patvarus ir ilgaamžis, tačiau reikėtų vengti pakartotinio naudojimo dėl galimo lipnaus sluoksnio pažeidimo šalinant.
BLIZCARE® medicininį silikoninį randų pleistrą galima naudoti po to, kai žaizda visiškai užgyja ir pašalinami siūlai. Prieš naudojimą randą reikia kruopščiai nuvalyti ir nusausinti.

0
0