CLASSIC WORLD Dėlionė Pasaulio žemėlapis, 48 dalys

15,00 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 45
CLASSIC WORLD Dėlionė Pasaulio žemėlapis, 48 dalys

CLASSIC WORLD Dėlionė Pasaulio žemėlapis, 48 dalys

15,00 

Aprašymas

Klasikinis pasaulio medinis galvosūkių pasaulio žemėlapis – rinkinį sudaro 48 detalės. Išsamios iliustracijos su ryškiais efektais skatina jūsų mažylio vaizduotę, kai jos išdėsto gabalus. Išveskite savo mažylį į kelionę po žemynus žemėlapyje, sutvarkydami vėlesnius galvosūkio elementus! Žemėlapyje aiškiai pažymėti šeši žemynai ir keturi vandenynai, taip pat gyvūnai, išdėstyti kiekviename pasaulio kampelyje, leis jūsų vaikui mėgautis svetimomis šalimis, egzotiškais gyvūnais ir kitomis įdomiomis iliustracijomis žemėlapyje.

Charakteristika:
– Klasikinio pasaulio prekės ženklo galvosūkis su pasaulio žemėlapio motyvu yra puikus žaislas 3 metų ir vyresniems vaikams.
– Rinkinį sudaro: 48 dėlionės detalės.
– Kai visi fragmentai bus sudėti į reikiamas vietas, gausime visą vaizdą.
– Žaislas neturi aštrių briaunų ir yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra saugios vaikams ir aplinkai.
– Dažyta netoksiškais dažais.

Žaislas vysto:
– vaizduotės,
– rankiniai įgūdžiai,
– pažintiniai gebėjimai,
– gebėjimas logiškai mąstyti.

Ekologiški žaislai skirti mažiausiems vaikams ir yra pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalerginių medžiagų, todėl yra 100% saugūs ir nekenksmingi ne tik aplinkai, bet ir Jūsų vaikui.

„Classic World“ žaislai supažindina vaikus su nauja fantastiško linksmybių dimensija! „Classic World“ – tai mediniai, ekologiški žaislai, kurių tikslas ne tik linksmintis, bet ir lavinti vaikų kūrybiškumą, ugdyti emocinį jautrumą, išmokyti susidraugauti. Atskiro paminėjimo nusipelno klasikinio pasaulio muzikiniai žaislai – jie padeda ugdyti jauniausių vaikų muzikinį jautrumą.

0
0