CLASSIC WORLD Medinis taikinių žaidimas

19,67 
0 atsiliepimų
1 žmogus domisi šia preke dabar
Liko 104
CLASSIC WORLD Medinis taikinių žaidimas

CLASSIC WORLD Medinis taikinių žaidimas

19,67 

Aprašymas

Puikus arkadinis smiginio žaidimas iš žinomo prekės ženklo ” Classic World “. Jis praturtins bet kokį vakarėlį, tinka žaisti tiek patalpose, tiek lauke. Šis mobilusis žaidimas – tai vikrumo pratimas su varžybų prieskoniu. Šis žaidimas ypatingas tuo, kad yra kokybiškai pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Žaidimą sudaro 4 figūrėlės, kurios tarnauja kaip pagrindas, figūrėlės nėra nuolat sujungtos tarpusavyje, todėl tik nuo jūsų priklauso, kaip norite jas išdėstyti. Jas galima išdėstyti kvadratu arba išilgai. Dėl judrumo atskiras figūrėles galite naudoti ir kitiems lauko judriesiems žaidimams.

Savybės:

  • – Rinkinį sudaro 4 dalys, kurios tarnauja kaip pagrindai – jas galima išdėstyti įvairiomis konfigūracijomis.
  • – 4 į pagrindą statomi kuolai – pasibaigus žaidimui juos galima išimti ir laikyti dėžutėje, todėl visas rinkinys neužima daug vietos
  • – 4 virvių lankai
  • – Dalys nėra standžiai įdėtos, dėžutėje supakuotas žaislas neužima daug vietos.

Žaidimo taisyklės:

  1. – Kiekvienas žaidėjas meta 4 lankus į stulpelius.
  2. – Šalia kiekvieno stulpelio užrašytas taškų skaičius už taiklų metimą.
  3. – Didžiausias taškų skaičius, kurį galima surinkti per vieną ėjimą, yra 10.
  4. – Atlikus metimą, pradeda kitas žaidėjas ir taip toliau, kol bus surinktas sutartas taškų skaičius arba kol baigsis laikas, arba kol bus atliktas reikiamas metimų skaičius.
  5. – Labiau patyrusiems žaidėjams žaidimą galima apsunkinti, derinant pagrindo spalvą prie lanko spalvos ir taškus skaičiuojant tik tada, kai spalvos sutampa.

Eco-toys tai vaikams ir mažiesiems skirti žaislai, pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai suyrančių ir hipoalerginių medžiagų, todėl jie yra 100 % saugūs ir nekenksmingi ne tik aplinkai, bet ir jūsų vaikui.

rzutki

0
0