Cobi Konstruktorius Bell UH-1 Huey Iroquois

82,08 
0 atsiliepimų
6 žmonės domisi šia preke dabar
Liko tik 2 vienetai prekyboje!
Cobi Konstruktorius Bell UH-1 Huey Iroquois

Cobi Konstruktorius Bell UH-1 Huey Iroquois

82,08 

Aprašymas

„Huey“ yra daugiafunkcis amerikietiškas sraigtasparnis, pradėtas naudoti 1957 m. Jis plačiai žinomas iš Vietnamo karo, kur jis tarnavo kaip transporto, oro paramos ir medicinos sraigtasparnis. Sraigtasparnyje buvo sumontuota daug rūšių ginklų, įskaitant kulkosvaidį transporto šonuose, o pagalbinėje versijoje – konteinerius nevaldomiems 70 mm sviediniams ir M134 miniguns. Į malūnsparnį galėjo įsėsti 12 karių.

Naudodami COBI konstrukcinių blokų rinkinį sukonstratysite itin populiarų amerikietišką Huey malūnsparnį, tiksliai atkurtą 1:32 masteliu. Rinkinys buvo išleistas Vietnamo karo serijoje pagal Amerikos komercinių ir karinių sraigtasparnių gamintojo „Bell Helicopter Textron“ licenciją. Net 39 cm ilgio modelis padengtas aukštos kokybės spaudiniais, kurie nenusidėvi net intensyvaus naudojimo metu. Atspaudai būdingi JAV oro kavalerijai ir imituoja įrangos detales. Sraigtasparnis buvo su besisukančiomis sraigtais ir stumdomomis durimis.

Rinkinį sudaro dvi figūrėlės, vaizduojančios lakūną ir karį. Komplektas komplektuojamas su plyta, ant kurios atspausdintas rinkinio pavadinimas ir Bell logotipas.

656 aukštos kokybės elementai,
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas.
Atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus,
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais,
Blokai su atspaudais nesideformuoja ir neišblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros,
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis,
2 įgulos figūrėlės,
Plokštelė su atspausdintu BELL pavadinimu ir logotipu,
Judančios dalys.

0
0