Cobi Konstruktorius Cars Barkas B1000 Polizei, 157 dalys

29,09 
0 atsiliepimų
9 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 7
Cobi Konstruktorius Cars Barkas B1000 Polizei, 157 dalys

Cobi Konstruktorius Cars Barkas B1000 Polizei, 157 dalys

29,09 

Aprašymas

Pristatymo furgonas ir mikroautobusas, pagaminti 1961–1991 metais buvusioje VDR. Vienintelis šios klasės automobilis pagamintas Rytų Vokietijoje. „Barkas“ automobiliai daugiausia buvo naudojami VDR. Polizei mikroautobuso versija buvo pritaikyta policijos poreikiams, sumontuoti įspėjamieji žibintai ir sirenos, modifikuotas interjeras.

Naudodami COBI konstrukcinių blokų rinkinį, kuriame yra net 157 elementai, galite sukurti “Barkas” automobilį policijos versijoje. Modelis buvo tiksliai atkurtas masteliu 1:35. Komplekte nėra lipdukų. Blokai padengti kokybiškais atspaudais, kurie nenusidėvi net ir intensyviai žaidžiant. Komplektas turi gerai apgalvotą, kompaktišką dizainą ir judamus ratus.

Iš COBI konstrukcinių kaladėlių pagamintas maketas bus ne tik žaislas vaiko kambaryje, bet ir prisidės prie domėjimosi automobilių pramonės istorija. Tai tikrai padės lavinti vaikų motoriką ir tobulinti jų konstravimo įgūdžius. Suaugusiems kaladėlių gerbėjams tai bus gražus istorinės transporto priemonės modelis ir galbūt būsimos kolekcijos pradžia.

157 aukštos kokybės elementai,
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas.
Atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus,
Visiškai suderinamas su kitų markių statybiniais blokeliais,
Blokai su atspaudais nesideformuoja ir neišblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros,
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis,
Besisukantys ratai.

0
0