Cobi Konstruktorius COH3 Flak 88, 225 dalys

42,24 
0 atsiliepimų
12 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 6
Cobi Konstruktorius COH3 Flak 88, 225 dalys

Cobi Konstruktorius COH3 Flak 88, 225 dalys

42,24 

Aprašymas

Rinkinys buvo sukurtas pagal licenciją iš Relic Entertainment, studijos, kuri sukūrė fantastišką strateginį žaidimą Company of Heroes 3, vykstantį Antrojo pasaulinio karo tikrovėje. Perkelkite žaidimo atmosferą į realų pasaulį naudodami licencijuotus rinkinius, pagamintus iš COBI konstrukcinių blokų!
8,8 cm Flak yra vokiečių priešlėktuvinis pabūklas iš Antrojo pasaulinio karo, sėkmingai naikinantis antžeminius taikinius. Vienas iš efektyviausių vokiškų ginklų iš Antrojo pasaulinio karo laikų. „Company of Heroes 3“ jis kelia siaubą sąjungininkų tankams. Padėkite jį priešais Shermaną ar Churchillį iš mūsų kolekcijos!
Sukurta masteliu, tinkančiu 1:35 figūroms, patranka susideda iš 225 elementų. Komplekte yra besisukanti patranka su kilnojamu vamzdžiu, daug smėlio maišų įtvirtintai pozicijai statyti, dėžės, amunicija ir įrankiai. Į komplektą įeina detali Liufvafės kario, valdančio ginklą, figūrėlė su šalmu, diržas su skardine ir valgykla bei šautuvas Gewehr 43.
Kokybiški spaudiniai, kurie nenusitrina ir atspindi pabūklo bei kario uniformos detales, įskaitant itin patrauklų spaudą nugarėlėje.
Company of Heroes 3 yra realaus laiko strategijos (RTS) žaidimas, kurį sukūrė Relic Entertainment ir išleido Sega. „Company of Heroes 3“ žaidėjai prisiima sąjungininkų pajėgų vaidmenį invazijos į Italiją ir Šiaurės Afrikos kampanijos metu. Pirmosios dvi žaidimo dalys, išleistos 2006 ir 2013 m., sulaukė didelės sėkmės ir sulaukė daugelio žaidėjų pripažinimo! Naujausia, trečioji „Company of Heroes“ dalis tikrai taps privaloma visiems RTS strategijos gerbėjams ir istorijos bei kariuomenės entuziastams.
225 aukštos kokybės elementai,
pagamino ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas,
atitikti vaikų gaminių saugos standartus,
visiškai suderinamas su kitų markių statybiniais blokais,
blokeliai su atspaudais nesideformuoja ir neblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros,
8,8 cm Flak patrankos blokinis modelis,
1 figūrėlė su priedais,
papildomi priedai,
mastelis 1:35
nustatyta pagal originalią „Company of Heroes 3“ licenciją,
kaladėlės suaugusiems, su kuriomis gali žaisti vaikai

0
0