Cobi Konstruktorius HC Great War Sturmpanzerwagen A7V, 840 dalių

74,88 
0 atsiliepimų
6 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
Cobi Konstruktorius HC Great War Sturmpanzerwagen A7V, 840 dalių

Cobi Konstruktorius HC Great War Sturmpanzerwagen A7V, 840 dalių

74,88 

Aprašymas

A7V yra pirmasis vokiečių tankas iš Didžiojo karo. Iš viso buvo pagaminta apie 20 vienetų, kurie pasirodė mūšio laukuose Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje. Ši lėtai važiuojanti šarvuota mašina patyrė daugybę techninių problemų. Tačiau tai nesutrukdė jam patekti į šarvų istoriją ir išsaugoti savo legendą iki XXI amžiaus! Įgulą sudarė apie 18 karių. Ginkluotė apėmė 57 mm Nordfeldo pabūklą ir 6 MG wz kulkosvaidžius. 08.

Sensacingas modelis, pagamintas iš COBI konstrukcinių blokų, tiksliai atkartoja savo istorinio prototipo bruožus. Kruopščiai suprojektuotas masteliu 1:35, jis puikiai papildo kolekciją GREAT WAR, kurioje taip pat yra ir kitų šio laikotarpio transporto priemonių bei figūrų. Blokas Sturmpanzerwagen A7V turi daugybę judančių elementų, tokių kaip ratai ir vikšrai, pabūklų ir kulkosvaidžių vamzdžiai. Lipdukų komplekte nėra. Čia rasite tik patvarius spaudinius! Po atsidarančiomis pusėmis – atkurtas interjeras, kuriame galime patalpinti ir figūrėles.

Tanko rinkinys taip pat primena kitus Didžiojo karo herojus. Tai buvo sanitarai ir gailestingumo šunys, kurie mūšio laukuose ieškojo sužeistųjų ir aprūpino juos vaistais. Be puikių raštų, imituojančių uniformos išvaizdą, sanitaras gavo ir Raudonojo kryžiaus vėliavą. Gailestingumo šuo turi būdingą atspaudą su kryžiumi.

A7V tankų rinkinys yra idealus modelis visiems istorijos, militarijos ir šarvų mėgėjams, nepriklausomai nuo amžiaus. Užpildykite Didžiojo karo kolekciją, skirtą Pirmajam pasauliniam karui. Kurkite istoriją plyta po plytos!

840 aukštos kokybės elementų
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas
Jie atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais
Blokai su atspaudais nesideformuoja ir neblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis
Ypatinga vokiečių felčerio figūrėlė su malonės šunimi

0
0