Cobi Konstruktorius Historical Collection 1937 Horch 901 kfz.15, 185 detalės

11,42 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 12
Cobi Konstruktorius Historical Collection 1937 Horch 901 kfz.15, 185 detalės

Cobi Konstruktorius Historical Collection 1937 Horch 901 kfz.15, 185 detalės

11,42 

Aprašymas

„Horch 901“ – karinis visureigis, naudojamas Vokietijos ginkluotųjų pajėgų nuo 1937 iki 1945 m. Pagaminta kelių tūkstančių egzempliorių tiražu, ji tapo įprasta kariuomenės transporto priemone. Iš pradžių automobilis buvo skirtas štabo pareigūnams vežti. Laikui bėgant jis pradėtas naudoti kaip greitoji pagalba sužeistiesiems vežti, ryšių mašina, lengvasis artilerijos traktorius, atsargų ir karių vežėjas.
Naudodami 185 COBI konstrukcinių blokų komplektą, pastatysite karinį lengvąjį automobilį Horch 901 (Kfz.15). Visos grafinės detalės yra aukštos kokybės atspaudai, kurie nenusidėvi net intensyvaus žaidimo metu. Privalumas yra struktūra, kuri unikaliai atspindi originalias istorinio prototipo formas. Modelis stebina naujais blokų tipais, puikiai tinkančiais automobilių statybai ir palengvinančiais tolimesnes modifikacijas bei savo konstrukcijų projektavimą. Išsamioje transporto priemonėje yra vokiečio vairuotojo figūrėlė su žiūronais. Visą komplektą papildo lentelė su transporto priemonės pavadinimu.
Personalo vagonas yra idealus elementas kuriant istorines scenas ir dioramas, atkuriančias bet kurį Antrojo pasaulinio karo Europos frontą.
Rinkinys yra puiki dovanos idėja, nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Jis patenkins suaugusius kolekcininkus ir automobilių entuziastus bei vaikus. Tai taip pat puiki nuotykių su lenkiškais COBI statybiniais blokeliais pradžia.

185 aukštos kokybės elementai
pagamino ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas
atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus
Visiškai suderinamas su kitų markių statybiniais blokeliais
blokeliai su atspaudais nesideformuoja ir neblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros
1 figūra

0
0