Cobi Konstruktorius Mirage 2000-5

40,32 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 4
Cobi Konstruktorius Mirage 2000-5

Cobi Konstruktorius Mirage 2000-5

40,32 

Aprašymas

Dassault Mirage 2000 yra modernus vienvietis (arba mokomuosiuose modeliuose – dvivietis) prancūzų naikintuvas ir naikintuvas atakos lėktuvas, kurį gamina Dassault Aviation. Tai vieno variklio, žemo sparno, delta plokštumos reaktyvinis lėktuvas, kurio konstrukcija yra visiškai metalinė. Sukurta apie 600 pavyzdžių ir tarnauja Prancūzijos, Brazilijos, Egipto, Graikijos, Indijos, Peru, Kataro, Kinijos ir Jungtinių Arabų Emyratų ginkluotosiose pajėgose.

Armed Forces – tai serija, apimanti puikiai atkurtus karinių transporto priemonių modelius, šiuo metu naudojamus visame pasaulyje. Yra dabartinės kartos šarvuotų automobilių, transporterių, tankų, malūnsparnių ir lėktuvų.

1:48 mastelio lėktuvo modelis Mirage 2000-5, išleistas pagal originalią Dassault Aviation licenciją, sukurtas vien iš COBI konstrukcinių blokelių, skirtas tiek pramogai patiems mažiausiems aviacijos gerbėjams, bet ir dėl labai detalaus net ir mažiausio atkūrimo. detalės, tai bus puiki puošmena kiekvienai karinės ir šiuolaikinės karo aviacijos entuziasto kolekcijai. Modelyje naudojami tik kokybiški, patvarūs spaudiniai, jame nėra lipdukų. Jame yra daug judančių elementų, tokių kaip ratai, kuriuos galima sulankstyti, sparnų eleronai, piloto kabina ir, galiausiai, ginklai.

Komplekte yra specialus piloto korpusas, kurį galima įdėti į kabiną. Į komplektą įeina ir specialus stendas su lėkšte su orlaivio pavadinimu.

400 aukštos kokybės elementų,
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas.
Atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus,
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais,
Blokai su atspaudais nesideformuoja ir neišblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros,
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis,
Specialus piloto korpusas, kurį galima įdėti į kabiną,
Stovas su modelio pavadinimu,
Originali Dassault Aviation licencija,

0
0