Cobi Konstruktorius Sherman IC Firefly Hybrid

20,01 
0 atsiliepimų
8 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 5
Cobi Konstruktorius Sherman IC Firefly Hybrid

Cobi Konstruktorius Sherman IC Firefly Hybrid

20,01 

Aprašymas

Sherman IC Firefly hibridas

Sherman Firefly yra britų modifikacija populiariausio amerikiečių tanko iš Antrojo pasaulinio karo laikų. Britai panaudojo savo 17 svarų pabūklą. Simbolis „IC“ žymi variantą su išlietais priekiniais šarvais ir suvirintais galiniais šarvais. Tai buvo labai sėkmingas dizainas, kuris pasirodė Vakarų fronte 1944 m. viduryje.

COBI modelis gavo originalius Lenkijos ginkluotųjų pajėgų, kovojančių kartu su sąjungininkais, ženklus ir istorinį pavadinimą „ZEMSTA II“.

Bakas buvo sukurtas 1:35 masteliu, tinkančiu figūroms ir susideda iš 600 konstrukcinių blokų. Modelio funkcijos apima: atidaromas liukas, prieiga prie plytų manekeno variklio, besisukantis bokštas, kilnojamas patrankas ir veikianti vikšrinė trauka.

Visi grafiniai elementai yra aukštos kokybės spaudiniai. Į komplektą neįeina lipdukai! Dėžutėje taip pat yra plokštelė su atspausdintu bako pavadinimu.

Svarbus komplekto elementas – itin kruopščiai sukurta bendra figūra!

Generolas Władysławas Andersas (1892-1970), lenkų generolas ir politikas.

1939 m. rugsėjį jis kovojo prieš vokiečių ir sovietų kariuomenę. Jis atsidūrė rusų nelaisvėje. Lenkijos kariuomenės SSRS ir lenkų II korpuso vadas. Po karo Londone 1946-1954 metais buvo Lenkijos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas ir generalinis inspektorius bei Lenkijos Respublikos prezidento įpėdinis tremtyje. Jis mirė 1970 m. Jis su kariais buvo palaidotas Lenkijos karo kapinėse Monte Cassino mieste.

Sherman Firefly su generolo Władysławo Anderso figūrėle yra būtinas istorijos ir šarvų entuziastams ir gražus modelis Antrajam pasauliniam karui skirtoje kolekcijoje. Mūsų 1:35 mastelio kolekcija negali būti pilna be šio rinkinio! Kurkite istoriją plyta po plytos!

600 aukštos kokybės elementų
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 35 metų tradicijas
Jie atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais
Buvo naudojami tik nuolatiniai atspaudai, lipdukai nebuvo naudojami
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis
Papildoma plyta su modelio pavadinimu
Generolo Władysławo Anderso figūrėlė

0
0