Cobi Konstruktorius Willys MB 1/4 Ton 4×4

20,03 
0 atsiliepimų
12 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 11
Cobi Konstruktorius Willys MB 1/4 Ton 4x4

Cobi Konstruktorius Willys MB 1/4 Ton 4×4

20,03 

Aprašymas

Willys MB 1/4 tonos 4×4

Amerikietiško dizaino karinis keleivinis ir visureigis iš Antrojo pasaulinio karo. Jo dvigubas variantas, gaminamas pagal licenciją Ford gamyklose, buvo Ford GPW. Abu modelius karo metu plačiai naudojo visos sąjungininkų pajėgos.
Automobilio modelis buvo pagamintas iš lenkiškų COBI statybinių blokelių. Istorinei transporto priemonei būdingos formos buvo tiksliai atkurtos naudojant aukštos kokybės blokus. Šiame modelyje lipdukų atsisakėme. Jie buvo pakeisti patvariais atspaudais, kurie nenusidėvi net intensyviai žaidžiant. Besisukantys ratai su padangomis puikiai tinka modelio judėjimui žaidimo metu. Po pakreipiamu gaubtu yra atkurtas variklis, kurį, kaip ir automobilio saloną, galima laisvai modifikuoti pagal savo poreikius. Rinkinyje yra Amerikos kareivio figūrėlė.
Iš COBI konstrukcinių kaladėlių pagamintas maketas bus ne tik žaislas vaiko kambaryje, bet ir prisidės prie domėjimosi istorija bei automobilizmu. Tai tikrai padės lavinti vaikų motoriką ir tobulinti jų konstravimo įgūdžius. Suaugusiems kaladėlių gerbėjams tai bus gražus transporto priemonės modelis ir galbūt būsimos kolekcijos pradžia.

91 aukštos kokybės elementas
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 20 metų tradicijas
Jie atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais
Blokai su atspaudais nesideformuoja ir neblunka žaidimo metu ar veikiami temperatūros
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis
Amerikos kareivio figūrėlė

0
0