FIKI MIKI Čiužinys VERA+ MLPUR1, 140x70x11

165,89 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
FIKI MIKI Čiužinys VERA+ MLPUR1, 140x70x11

FIKI MIKI Čiužinys VERA+ MLPUR1, 140x70x11

165,89 

Aprašymas

Vera+ MLPUR1 čiužinio konstrukcija užtikrina labai gerą elastingumą ir stabilią nugaros atramą, kietumą, kuris užtikrina laisvą padėties keitimą kūdikiams, saugius kraštus lengvai vertikaliai laikysenai ir pirmiesiems žingsniams bei puikią oro cirkuliaciją.

Čiužinys skirtas pakartotiniam naudojimui vaikams: užkertant kelią stuburo perkrovoms, susijusioms su priverstine kūno padėtimi miego metu, užkertant kelią laikysenos defektams, kaip pagalbinę priemonę kovojant su miego sutrikimais, raumenų ir kaulų sistemos sutrikimais vaikų neuromuskulinės sistemos ligose.

  1. Ketursluoksnis užvalkalas (4W konstrukcija) pagamintas iš 100% poliesterio trikotažo audinio su SANITIZED* apsauga), purus poliesterio neaustinis audinys ir plokščias polipropileno neaustinis audinys.
  2. Latekso putos (20% natūralaus latekso, 80% sintetinio latekso) – skirtos naudoti vaikams nuo gimimo. Tai užtikrina puikų prisitaikymą prie kūno formos, puikų taškų lankstumą, elastingą ir labai patogią kūno atramą poilsio metu, puikų oro cirkuliacijos ir drėgmės reguliavimą, didelį atsparumą dilimui ir pažeidimams bei nėra deformacijos galimybės.
  3. PUR poliuretano putos su skersiniais vėdinimo kanalais – tai užtikrina puikų oro pralaidumą, atsparumą gniuždymui ir tempimui, pradinės formos atgavimo greitį net po intensyvaus ir ilgalaikio suspaudimo, poilsio komfortą ir daug didesnį čiužinio patvarumą, palyginti su tradicinėmis poliuretano putomis.
0
0