FOMMI Silikoninis šiaudelis dėžutėje, pilkas

6,15 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
FOMMI Silikoninis šiaudelis dėžutėje, pilkas

FOMMI Silikoninis šiaudelis dėžutėje, pilkas

6,15 

Aprašymas

“Fommi” daugkartinio naudojimo šiaudeliai yra geriamieji šiaudeliai vaikams ir suaugusiesiems. Sukurti tiems, kuriems svarbi ekologija, tačiau juos pamėgs ir tie, kuriems patinka madingi dalykėliai. Fommi daugkartiniai šiaudeliai gali būti visada su jumis – kuprinėje, rankinėje, automobilyje. Naudokite jį namuose arba, supakuotą į patogią dėžutę, pasiimkite su savimi į keliones. Rinkitės ekologišką ir madingą gyvenimo būdo produktą!

“Fommi” silikoniniai šiaudeliai yra praktiškas ir patogus sprendimas. Silikonas neturi įtakos vartojamų gėrimų skoniui ar kvapui. Jis pasižymi dideliu atsparumu karščiui (nuo – 40 iki 220 laipsnių Celsijaus) ir kartu lėtai atvėsta ir įkaista, todėl “Fommi” daugkartinio naudojimo šiaudeliai idealiai tinka gerti tiek šaltus, tiek karštus gėrimus. Jis nenudegins ir nesušals jūsų burnos kaip plieninis šiaudelis. Jis nesuduš kaip stiklinis šiaudelis. Neįsigers drėgmės ir nesubyrės kaip popierinis šiaudelis. Lanksti medžiaga maloni liesti, praktiška (šiaudelį galima susukti ir supakuoti į mažą dėžutę) ir saugi. Vaikas, kuris mokomas gerti iš puodelio, nekiš šiaudelio į akį ir nekrapštys juo gerklės. Nereikia nerimauti ir dėl sveikatos – FOMMI silikoniniuose šiaudeliuose nėra BPA, BPS, ftalatų, švino, kadmio, gyvsidabrio ir kitų organizmui kenksmingų medžiagų.

Ar žinojote, kad

Vienkartiniai šiaudeliai yra nedraugiški aplinkai. Apskaičiuota, kad iki 2050 m. jūrose ir vandenynuose plastiko bus daugiau nei žuvų! Vien Lenkijoje kasdien sunaudojama 3 milijonai šiaudelių! Per metus tai sudaro 1,2 mlrd. šiaudelių, kurie atsiduria šiukšlėse*

Svarstote, kaip išmokyti vaiką gerti iš puodelio? Neįsivaizduojate kolos be šiaudelio? Šventinis gėrimas, geriamas tiesiai iš stiklinės, neturi saldaus tinginio skonio? Jums nereikia keisti savo įpročių. Tiesiog rinkitės “Fommi” daugkartinio naudojimo šiaudelius vietoj vienkartinių!

* statista atlikto tyrimo įvertis – 2018 m.

Medžiaga: 100 % silikonas

Vieno šiaudelio matmenys:
– ilgis 20 cm
– skersmuo 0,9 cm

1 pakuotės matmenys:
– ilgis 8,5 cm
– plotis 6,2 cm
– gylis 2,3 cm

Kaip valyti šiaudelį?

“Fommi” daugkartinio naudojimo šiaudelius lengva valyti. Pridėtas šiaudelių valiklis leidžia juos kruopščiai išplauti. Per pusiau permatomą medžiagą galite matyti, ar viduje liko nešvarumų. Fommi silikoninius šiaudelius taip pat galima plauti indaplovėje ir sterilizuoti trumpai užvirinus karštame vandenyje (iki 220 °C).

“Fommi” yra prekės ženklas, kuriam svarbi aplinkos apsauga. Jis ieško alternatyvų planetą teršiantiems produktams ir kartu siekia didinti jos gyventojų ekologinį sąmoningumą. Daugiausia dėmesio skiria kokybiškiems, patogiems naudoti ir saugiems sveikatai gaminiams.

0
0