HELPMEDI Burnos aspiratorius DinoRino

6,44 
0 atsiliepimų
1 žmogus domisi šia preke dabar
Liko 20
HELPMEDI Burnos aspiratorius DinoRino

HELPMEDI Burnos aspiratorius DinoRino

6,44 

Aprašymas

“Dino-Rino” katarui skirtas aspiratorius yra naujoviškas ir unikalus gaminys daugeliu atžvilgių. Jame suderinti linksmybės elementai (antistresiniai gyvūnų pagalvėlės) aspiravimo procese ir naudojamų medžiagų bei gamybos kokybė. Jis išsiskiria ergonomiška forma ir veiksmingumu valant vaiko nosį. Jį sudaro kandiklis, vamzdelis ir kamera sekretui surinkti bei du antistresiniai kandiklio pagalvėlės. Aspiracijos metu naudojame savo plaučių galią.
Pagrindinės prietaiso savybės:
Burnos aspiratorius
Skirtas lengvam, vandeningam, alerginiam rinitui gydyti
Kasdienei higienai ir nosies valymui
Ergonomiškas ir patogus naudoti – stabilizuotas aspiratorius, prailgintas vamzdelis, kamera su sekreto talpykla
Stresą ir įtampą mažinantys dangteliai – kontrastingi ir spalvingi gyvūnai
Su “DinoRino” aspiratoriumi galite veiksmingai išvalyti kūdikio nosį nuo katarų, smulkių nešvarumų dalelių (dulkių, sudžiūvusių gumulėlių, kurie patenka į nosį vaikštant ir naktį) ir grįžusio maisto. Išskyros surenkamos į praplėstą dviejų dalių aspiratoriaus kamerą, o prietaisas turi specialų filtrą. Be to, ant kandiklio padarytos įpjovos, kad procedūros metu aspiratorius būtų stabilizuojamas, o didesnis vamzdelio skerspjūvis padidina prietaiso efektyvumą. Aspiratorių paprasta ir intuityvu naudoti, jį lengva valyti.
Be aspiratoriaus, rinkinyje taip pat yra specialūs gyvūno formos dangteliai. Jie dedami tarp prietaiso kandiklio ir vamzdelio. Šis priedas sutelkia kūdikio dėmesį ir suintriguoja mažylį, sumažindamas įtampą ir stresą, kurie gali lydėti procedūrą. Viršūnėlės yra dvipusės, todėl pritaikytos prie vaiko amžiaus. Kontrastinis variantas skirtas naujagimiams ir kūdikiams iki 3 mėnesių amžiaus, o spalvotas – vyresniems kūdikiams.
DinoRino nosies aspiratorius yra veiksminga priemonė, padedanti išvalyti nosį nuo lengvo, vandeningo ar alerginio kataro. Jis puikiai tinka kasdienei kūdikio nosies higienai ir priežiūrai. Reguliarus nosies valymas leidžia jūsų kūdikiui laisvai kvėpuoti, valgyti, miegoti ir žaisti.

0
0