HENCZ Pliušinis pakabinamas žaislas Aštuonkojis, pilkas, 114

14,99 
0 atsiliepimų
15 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 20
HENCZ Pliušinis pakabinamas žaislas Aštuonkojis, pilkas, 114

HENCZ Pliušinis pakabinamas žaislas Aštuonkojis, pilkas, 114

14,99 

Aprašymas

Minkštas, pastelinių spalvų aštuonkojis iš “Mom’s care” buvo sukurtas atsižvelgiant į mažylius. Būdamas pilvelyje kūdikis griebia už bambagyslės. Aštuonkojo čiuptuvai sukurti taip, kad jam tai primintų. Patrynę aštuonkojį į odą ir padėję jį šalia kūdikio, įkvėpsite jam saugumo ir paguodos jausmą. Aštuonkojis taip pat primena kūdikiui paskutinius devynis mėnesius, praleistus motinos pilve.

Siuvant pirmuosius jūsų mažylio pliušinius žaisliukus, naudojame saugius skirtingų tekstūrų audinius. Tai leidžia kūdikiui pažinti pasaulį ir stimuliuoja lytėjimo pojūtį. Taip pat nepamirštame ir teisingo regos pojūčio vystymosi. Pačioje pradžioje mūsų kūdikiai nesuvokia spalvų ir neskiria formų, todėl turėtume parinkti žaislus, kurie visų pirma yra vizualiniai stimulai. Štai kodėl tatuiruotėse yra baltos medvilnės su juodais taškeliais, kuriuos mažylis mato nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Aštuonkojis taip pat turi įsiūtą varpelį, kurio švelnus garsas suteiks mažyliui klausos dirgiklių ir paskatins jį toliau žaisti. Žaislas gali keliauti kartu su kūdikiu prisegtas prie automobilio kėdutės, vežimėlio ar krepšio. Žaislas minkštas, pagamintas daugiausia iš minky audinio, turi purų, antialerginį užpildą ir nekelia pavojaus jūsų kūdikiui.

Žaislai “Mom’s Care” – tai lenkiškas, apdovanojimus pelnęs, EN-71 standartą atitinkantis gaminys, pagamintas iš sertifikuotų žaliavų: “Draugiškas žmogui” ir “Saugus kūdikiui”. Kadangi kiekvieną žaislą gaminame patys, dedame visas pastangas, kad kiekviename gamybos etape būtų užtikrinta kuo aukštesnė kokybė. Kiekvienas gaminys pažymėtas CE ženklu.

Dydis: 9×28 cm
Amžiaus grupė: vaikams nuo 0 metų
Medžiaga: minky, medvilnė
Garso efektas: varpelis
Kilmės šalis: Šaltinis: Lenkija

0
0