IŠPARDUOTA

HENCZ Silikoninis barškutis kramtukas Varlė, 400

11,23 
0 atsiliepimų
12 žmonių domisi šia preke dabar
Nebeturime
HENCZ Silikoninis barškutis kramtukas Varlė, 400

HENCZ Silikoninis barškutis kramtukas Varlė, 400

11,23 

Aprašymas

Vienas žaislas – daugybė panaudojimo būdų
Palaiko sensorinį ugdymą
Stimuliuoja regos ir klausos pojūčius
Nepakeičiamas dygstant dantims
Kramtukas “Froggy” pagamintas iš silikono, kuris yra saugus jūsų vaikui. Jis turi “Teigiamą Motinos ir vaiko instituto nuomonę Nr. Op-5282, galiojančią iki 2023 02 15”. Tai puikus žaislas mažyliui, kuriam dygsta dantukai. Jis puikiai tinka niežtinčioms dantenoms masažuoti. Be to, jis skirtas kramtymo įgūdžiams lavinti. Tai dar ne visi varlytės privalumai. Varliukas kramtukas yra žaislas “2 viename”, todėl nusprendėme sujungti barškutį ir kramtuką, kad jūsų kūdikiui būtų dar smagiau. Užtenka švelniai pajudinti rankenėlę ir žaislas skleidžia malonų garsą jūsų mažyliui.

Varliuko galvoje esantis juodai baltas barškutis lavina teisingą spalvų suvokimą ir stimuliuoja regos pojūtį. Naujagimiai blogai mato, todėl jiems labiausiai tiks kontrastingas žaislas. Be to, kramtukas pritaikytas mažoms rankutėms. Kūdikis gali jį laisvai paimti.

Varlytės graužtukas kramtukas iš “Mom’s care” jums padės:

lavinti smulkiąją motoriką
stimuliuoti pojūčius: regą ir klausą
lavinti kramtymo įgūdžius.
Kramtukas “Varliukas” turi “Teigiamą Motinos ir vaiko instituto nuomonę Nr. Op-5282, galiojančią iki 2023 02 15” ir yra sertifikuotas SGS, pasaulinės kontrolės, patikros, bandymų ir sertifikavimo lyderės.

Prieš duodami žaislą vaikui, kruopščiai jį nuplaukite minkštu, drėgnu skudurėliu ir vaikišku muilu. Leiskite jam išdžiūti. Nevirkite ir nesterilizuokite kramtuko.

0
0