Hencz Toys Minkštų įrankių rinkinys kūdikiams

13,01 
0 atsiliepimų
11 žmonių domisi šia preke dabar
Liko tik 2 vienetai prekyboje!
Hencz Toys Minkštų įrankių rinkinys kūdikiams

Hencz Toys Minkštų įrankių rinkinys kūdikiams

13,01 

Aprašymas

Jie skatina linksmintis: išraiškingos, pastelinės spalvos ir įdomūs raštai
Saugus jūsų vaikui: neturi kenksmingo BPA ir ftalatų
Jie linksmina, moko, greitina fizinį vystymąsi, kartu gerina motorinę koordinaciją

„Mom’s Care“ minkštų įrankių rinkinys – puikus lavinantis žaislas, rekomenduojamas vyresniems nei 10 mėnesių vaikams. Jį sudaro 3 elementai: pjūklas, plaktukas ir veržliaraktis. Energiją suteikiantis spalvų derinys, švelni struktūra ir modernus charakteris daro šį žaislą unikalų.

Saugūs žaislai iš minkštos medžiagos, kuriuos gaminame jau 40 metų, vis dar labai populiarūs tarp jūsų. Jie pasižymi išraiškingomis spalvomis ir įdomiais raštais, skatinančiais vaikus žaisti. Dėl savo įvairių formų jie skatina lytėjimo jausmą. Todėl esame įsitikinę, kad jums patiks mūsų patirtis kartu su naujovėmis.

Kaip žaisti su įrankiais? Štai keletas mūsų pasiūlymų:

Vaikai mėgsta įrankius ir smulkmenas. Tačiau žaisti su tikrais įrankiais vaikams tikrai nerekomenduojama. Su mūsų minkštų įrankių rinkiniu net patys mažiausi vaikai gali pasijusti tikrais mechanikais arba mėgdžioti savo meistrą tėtį. Turėdamas ranka pasiekiamus įrankius, mažylis greitai taps jūsų pagalbininku namų ruošos darbuose.
Išmokykite vaiką atpažinti ir pavadinti įrankius. Įsitikinkite, kad jūsų vaikas išmoksta dirbti. Padėkite savo mažyliui sukurti pirmąją dirbtuvę. Turint minkštų įrankių komplektą, atnaujinti žaislinį automobilį ar suremontuoti lėlių namelį nebebus problemų. Iš gležnos medžiagos pagamintas pjūklas, plaktukas ir veržliaraktis lavina vaizduotę, moko susikaupti ir skatina linksmintis visai šeimai.

Įrankių rinkinys yra žaislai:

piešti rankomis
minkštas ir lengvai suimamas
saugūs jūsų vaikui: juose nėra BPA ir vaikams kenksmingų ftalatų
lenkiškos gamybos
rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių

Hencz Toys yra vienas iš pirmaujančių guminių žaislų gamintojų Europoje. Šie gaminiai yra lenkiškas, apdovanojimus pelnęs gaminys, atitinkantis EN-71 standartą, pagamintas iš saugių žaliavų. Kadangi kiekvieną žaislą gaminame patys, dedame visas pastangas, kad kiekviename etape gamybos kokybė būtų kuo aukštesnė. Kiekvienas gaminys turi CE ženklą.

Kad žaislas būtų švarus, po kiekvieno žaidimo nuplaukite jį šiltu vandeniu su šluoste.

0
0