iWood Medinė piešimo lenta Lapė

23,46 
0 atsiliepimų
8 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 30
iWood Medinė piešimo lenta Lapė

iWood Medinė piešimo lenta Lapė

23,46 

Aprašymas

Lenta puošta mielu lapės motyvu. Stabilus ir patvarus. Tvirta konstrukcija iš medžio, dvipusė. Viena pusė su juodu paviršiumi rašymui su kreida ir lapės atvaizdu, kita pusė balta, sausai abrazyvinė su mėlynos pelėdos atvaizdu. Viršuje yra nešiojimo rankena, o nugaroje – sulankstomos kojos, leidžiančios jį pastatyti ant stalo ar kito lygaus paviršiaus. Įrengtas veltinio trintukas, kurio dėka galime greitai ištrinti piešinį ir pradėti kurti naują kūrinį. Dėl išskirtinai stilingos apdailos jis gali būti gražus dekoratyvus kambario elementas. Puiki dovanos idėja mažam menininkui!

Vaikai sužino apie pasaulį per tam tikrus aplinkos elementus, su kuriais susiduria. Kiekvienas „iWood“ gaminys buvo kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas saugumas, išliktų patrauklus ir pritrauktų vaiko dėmesį. Kiekvienas žaislas skirtas padėti jūsų mažyliui lavinti intelektą, rankų įgūdžius, praktikuoti tikslius judesius, akių-rankų koordinaciją ir erdvinį matymą. Kiekvienas iWood žaislas lavina kūrybiškumą, gebėjimą pasakoti istorijas ir padeda vaikui suprasti jį supantį pasaulį. Žaidimas grupėje ugdo labai svarbius socialinius įgūdžius ir stiprina šeimos ryšius.

iWood žaislai pagaminti iš natūralių, visiškai atsinaujinančių medžiagų. Griežta kokybės kontrolė kiekviename gamybos etape užtikrina saugumą ir aukštą kokybę.

0
0