IŠPARDUOTA

iWood Medinės dėlionių kaladėlės Gyvūnai, 4 vnt. 6 paveikslėliai

7,15 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
iWood Medinės dėlionių kaladėlės Gyvūnai, 4 vnt. 6 paveikslėliai

iWood Medinės dėlionių kaladėlės Gyvūnai, 4 vnt. 6 paveikslėliai

7,15 

Aprašymas

Mediniai paveikslų blokai, dažyti saugiais, netoksiškais vandens pagrindo dažais gražiomis, išraiškingomis spalvomis. Kiekvienoje iš 6 bloko pusių yra mielo gyvūno atvaizdo fragmentas. Iššūkis yra išdėstyti blokus taip, kad matytumėte visą vaizdą. Keturi blokai kartu sukuria šešis skirtingus paveikslus. Kaldelių išmatavimai tiksliai priderinti prie mažų vaiko rankyčių, todėl mažylis gali nesunkiai jas sugriebti, todėl žaidimas tampa dar malonesnis. Tobula dovanos idėja. Išskirtinis medinių žaislų patvarumas ir universalumas garantuoja, kad jie džiugins vaikus labai ilgai.

Vaikai sužino apie pasaulį per tam tikrus aplinkos elementus, su kuriais susiduria. Kiekvienas „iWood“ gaminys buvo kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas saugumas, išliktų patrauklus ir pritrauktų vaiko dėmesį. Kiekvienas žaislas skirtas padėti jūsų mažyliui lavinti intelektą, rankų įgūdžius, praktikuoti tikslius judesius, akių-rankų koordinaciją ir erdvinį matymą. Kiekvienas iWood žaislas lavina kūrybiškumą, gebėjimą pasakoti istorijas ir padeda vaikui suprasti jį supantį pasaulį. Žaidimas grupėje ugdo labai svarbius socialinius įgūdžius ir stiprina šeimos ryšius.
iWood žaislai pagaminti iš natūralių, visiškai atsinaujinančių medžiagų. Griežta kokybės kontrolė kiekviename gamybos etape užtikrina saugumą ir aukštą kokybę.

0
0