iWood Medinės kaladėlės Zoo, 100 elementų

15,90 
0 atsiliepimų
7 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 30
iWood Medinės kaladėlės Zoo, 100 elementų

iWood Medinės kaladėlės Zoo, 100 elementų

15,90 

Aprašymas

Edukacinis rinkinys iš 100 spalvingų medinių kaladėlių, teminis su gyvūnų figūrėlėmis.

Medinės kaladėlės – vieni seniausių žaislų pasaulyje, džiuginantys vaikus ištisas kartas. Blokų kūrimas ir išdėstymas daro įtaką kūrybiškumo, vaizduotės ir erdvinio matymo ugdymui. Vaikas mokosi atpažinti formas ir jas derinti. Dėl apvalios formos ir dydžio, pritaikyto mažoms rankutėms, vaikas gali lengvai sugriebti kaladėles ir lavinti rankinius įgūdžius.

Žaidimas kartu su tėvais ar bendraamžių grupėje turi teigiamos įtakos santykių vystymuisi ir svarbiems socialiniams įgūdžiams.

Kaladėlės palaiko kūrybiškumo ugdymą, o figūrėlės skatina vaidinti ir didina rinkinio patrauklumą, suteikia daug galimybių žaisti.

Blokai iš buko ir beržo medienos, dažyti saugiais dažais intensyviomis spalvomis.

Į rinkinį įeina: spalvingos įvairių formų medinės kaladėlės, gyvūnų ir personažų figūrėlės, žaislinis automobilis ir magnetu sujungtas traukinys su vežimu.

Vaikai sužino apie pasaulį per tam tikrus aplinkos elementus, su kuriais susiduria. Kiekvienas „iWood“ gaminys buvo kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas saugumas, išliktų patrauklus ir pritrauktų vaiko dėmesį. Kiekvienas žaislas skirtas padėti jūsų mažyliui lavinti intelektą, rankų įgūdžius, praktikuoti tikslius judesius, akių-rankų koordinaciją ir erdvinį matymą. Kiekvienas iWood žaislas lavina kūrybiškumą, gebėjimą pasakoti istorijas ir padeda vaikui suprasti jį supantį pasaulį. Žaidimas grupėje ugdo labai svarbius socialinius įgūdžius ir stiprina šeimos ryšius.

iWood žaislai pagaminti iš natūralių, visiškai atsinaujinančių medžiagų. Griežta kokybės kontrolė kiekviename gamybos etape užtikrina saugumą ir aukštą kokybę.

0
0