IŠPARDUOTA

KLUPŚ Kūdikio lovytė FELIX, balta, su stalčiumi, 120×60

226,56 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
KLUPŚ Kūdikio lovytė FELIX, balta, su stalčiumi, 120x60

KLUPŚ Kūdikio lovytė FELIX, balta, su stalčiumi, 120×60

226,56 

Aprašymas

Produkto aprašymas:
išmatavimai:
vidinis: 120 x 60 cm
išorė: 124 x 65 x 93 cm
dugno aukštis (nuo žemės):
54 cm (aukštis (aukštis nuo grindų)
39 cm
24 cm
dažyta MDF + pušies mediena
Savybės ir funkcijos:
3 lovytės dugno aukščio lygiai
Ištraukiamos pakopos
Apsauginiai dangteliai ant galvūgalio
Dažyta vandens pagrindo ekologiškais dažais
Daugiau apie gaminį:
Pušies mediena atrenkama dar pjovimo metu lentpjūvėje, todėl ji atvežama tik pažymėta pirmos rūšies. Kitą atrankos etapą jau atlieka mūsų patikimi žmonės, įdarbinti medienos technologais, kurie labai griežtai atrenka idealius elementus lovelės apsauginiam turėklui, dugnui ir šonui sukurti.
“Kramtukai” ant lovos šono:
Mes puikiai žinome, kokius pomėgius turi kramtantis vaikas, ir šio elgesio negalime pakeisti. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, tai suteikti tėvams pasitikėjimo, kad lova tarnaus daugelį metų ir galės būti naudojama iš kartos į kartą.
Saugūs turėklai:
Įmantrių padėčių, kuriose miega kelerių metų vaikai, galėtų pavydėti ne vienas gimnastas ar akrobatas. Daugeliui tėvų vaizdas, kai vaikas miegodamas klūpo, kojomis remiasi į grindis arba yra pasisukęs 180 laipsnių kampu, nėra nieko keisto. Šiuo atveju lopšys puikiai atliks savo vaidmenį ir užtikrins mažojo ikimokyklinuko miego apsaugą. Jos tinkamas aukštis ir švelniai suapvalintos pakopos užtikrins saugų didžiausių mažylių miegą. Parduodamas kartu su vaikiška lova, jis sutaupys daug laiko ir pinigų, nes tėvai nebus priversti ieškoti dažnai neoriginalaus ir netinkamo gaminio. Toks patikrintas turėklas kartu su 3 taškų tvirtinimu puikiai apsaugos vaiką miegant.
Lovos pusė:
Pagaminta iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų.
Lovos dugnas:
Tarp dugno skersinių yra laisvų tarpų, kad visada galėtų cirkuliuoti oras. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje visų pirma užtikrina jo higieną ir išsaugo jo savybes. Pagamintas iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai akcentuojamas. Intensyvūs žaidimai lovelėje turi vykti be netikėtumų, todėl pasirūpinome, kad pagrindas tarnautų daugelį metų. Mūsų sprendimas panašus į tą, kuris naudojamas šonuose, kai skersiniai įleidžiami į tam skirtą skylę, o sujungimas atliekamas klijais ir sąvaržėle.

0
0