KLUPŚ Kūdikio lovytė LUNA, su stalčiumi, balta, 120×60

342,24 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 20
KLUPŚ Kūdikio lovytė LUNA, su stalčiumi, balta, 120x60

KLUPŚ Kūdikio lovytė LUNA, su stalčiumi, balta, 120×60

342,24 

Aprašymas

LUNA vaikiška lovytė / lopšys su nuleidžiamu šonu ir stalčiumi

Produkto aprašymas:
lUNA LUNA (lovelė): matmenys:
vidinis: 120 x 60 cm
išorė: 127 x 67 x 96 cm
pušies mediena + dažyta MDF + medžio drožlių plokštė
Surinkimo instrukcija PDF

Nuleidžiamoji sistema:
Dėl jos tėvams labai lengva iškelti vaiką iš lovos. Pakartotinis veiksmas taps patogesnis nuleidus lovytės šoną.
Supimo sistema:
Kūdikio užmigdymas supant yra bene veiksmingiausias būdas. Pagal pediatrų rekomendacijas tai turėtų vykti tam tikra kryptimi, todėl suteikiame galimybę reguliuoti supimą pagal dvi ašis. Tylus ir sklandus guolio mechanizmas nereikalauja daug jėgos ir neleis pažadinti kūdikio.
“Žiūri” ant lovos šono:
Mes puikiai žinome, kokius pomėgius turi kramtantis kūdikis, ir šio elgesio negalime pakeisti. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, tai suteikti tėvams pasitikėjimo, kad lova tarnaus daugelį metų ir galės būti naudojama iš kartos į kartą.
Stalčius:
Didžiausias iš anksto suderinto stalčiaus privalumas yra tas, kad jis gerai priglunda ir yra patogus naudoti. Stalčius neblizga tiesiai per grindis, todėl net storiausias vaikų kambario kilimas netrukdys. Stalčiaus dangtelis neleidžia nusėsti dulkėms ir atskiria lovytę nuo laikymo vietos.
Pušies mediena atrenkama dar pjovimo lentpjūvėje etape, todėl ji atkeliauja tik pažymėta pirmos rūšies. Kitą atrankos etapą jau atlieka mūsų patikimi žmonės, įdarbinti medienos technologais, kurie labai griežtai atrenka idealius elementus lovytės apsauginiam turėklui, dugnui ir šonui sukurti.
Lovos šonas:
Pagamintas iš 100 % pušies medienos, gaunamos iš Lenkijos miškų.

Lovos dugnas:
Tarp dugno skersinių yra laisvų tarpų, kad oras galėtų nuolat cirkuliuoti. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje visų pirma užtikrina jo higieną ir išsaugo jo savybes. Pagamintas iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai akcentuojamas. Intensyvūs žaidimai lovelėje turi vykti be netikėtumų, todėl pasirūpinome, kad pagrindas tarnautų daugelį metų. Mūsų sprendimas panašus į tą, kuris naudojamas šonuose, kai lentjuostės įstatomos į tam skirtą skylę, o sujungimas atliekamas klijais ir sąvaržėle.

0
0