KLUPŚ Kūdikio lovytė TIMI, balta, su stalčiumi, 120×60

222,72 
0 atsiliepimų
7 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 20
KLUPŚ Kūdikio lovytė TIMI, balta, su stalčiumi, 120x60

KLUPŚ Kūdikio lovytė TIMI, balta, su stalčiumi, 120×60

222,72 

Aprašymas

Produkto aprašymas:
išmatavimai:
vidinis: 120 x 60 cm
išorė: 124 x 65 x 86 cm
dugno aukštis (nuo žemės):
54 cm (aukštis (aukštis (nuo grindų))
39 cm
24 cm
dažyta MDF + pušies mediena

Savybės ir funkcijos:
3 lovytės dugno aukščio lygiai
Ištraukiamos pakopos
Apsauginiai dangteliai ant galvūgalio
Dažyta vandens pagrindo ekologiškais dažais
Pušies mediena atrenkama dar pjovimo lentpjūvėje etape, todėl atvežama tik pažymėta pirmos rūšies mediena. Kitą atrankos etapą jau atlieka mūsų patikimi žmonės, dirbantys medienos technologais, kurie labai kruopščiai atrenka idealius elementus lovelės apsauginiam turėklui, dugnui ir šonui sukurti.
“Kramtukai” ant lovos šono:
Mes puikiai žinome, kokius pomėgius turi kramtantis vaikas, ir šio elgesio negalime pakeisti. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, tai suteikti tėvams pasitikėjimo, kad lova tarnaus daugelį metų ir galės būti naudojama iš kartos į kartą.
Saugūs turėklai:
Įmantrių padėčių, kuriose miega kelerių metų vaikai, galėtų pavydėti ne vienas gimnastas ar akrobatas. Daugeliui tėvų vaizdas, kai vaikas miegodamas klūpo, kojomis remiasi į grindis arba yra pasisukęs 180 laipsnių kampu, nėra nieko keisto. Šiuo atveju lopšys puikiai atliks savo vaidmenį ir užtikrins mažojo ikimokyklinuko miego apsaugą. Jos tinkamas aukštis ir švelniai suapvalintos pakopos užtikrins saugų didžiausių mažylių miegą. Parduodamas kartu su vaikiška lova, jis sutaupys daug laiko ir pinigų, nes tėvams nereikės ieškoti dažnai neoriginalaus ir netinkamo gaminio. Toks patikrintas turėklas kartu su 3 taškų tvirtinimu puikiai apsaugos vaiką miegant.
Lovos pusė:
Pagaminta iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų.
Lovos dugnas:
Tarp dugno skersinių yra laisvų tarpų, kad visada galėtų cirkuliuoti oras. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje visų pirma užtikrina jo higieną ir išsaugo jo savybes. Pagamintas iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai akcentuojamas. Intensyvūs žaidimai lovelėje turi vykti be netikėtumų, todėl pasirūpinome, kad pagrindas tarnautų daugelį metų. Mūsų sprendimas panašus į tą, kuris naudojamas šonuose, kai skersiniai įleidžiami į tam skirtą skylę, o sujungimas atliekamas klijais ir sąvaržėle.

0
0