KLUPŚ Kūdikio lovytė TINO, balta, 120×60

128,56 
0 atsiliepimų
10 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 20
KLUPŚ Kūdikio lovytė TINO, balta, 120x60

KLUPŚ Kūdikio lovytė TINO, balta, 120×60

128,56 

Aprašymas

TINO lovelė pasižymi paprastumu ir funkcionalumu. Balta spalva idealiai tinka kūdikio kambariui. Ji suteiks baldams lengvumo ir kartu pagyvins interjerą. Tris nuimamas pakopas tikrai įvertins tėvai, turintys vaikų, kurie visų pirma nori tyrinėti pasaulį už lovytės ribų. Pasakų žvaigždutės dar labiau paskatins mažuosius naudotis baldais.
Lovos šonai ir dugnas pagaminti iš aukštos kokybės pušies. Panaudoti vandens pagrindo dažai, paprastai naudojami brangesniuose lovų modeliuose.
Lovos šonai:
Lova pagaminta iš 100 proc. pušies medienos, išaugintos Lenkijos miškuose. Saugumo sumetimais prie lovos šono pridėtos dvi grandys, kurios sustiprina visą konstrukciją. Naujasis sprendimas pakeitė baldo surinkimo tipą.
Dabar jis pirmiausia atliekamas paprasčiau ir greičiau. Rezultatas – kompaktiškas gaminio korpusas.
Lovos apačia:
Tarp dugno skersinių yra laisvų tarpų, kad oras galėtų nuolat cirkuliuoti. Visų pirma, dėl lengvos oro cirkuliacijos čiužinyje jis bus higieniškas ir išsaugos savo savybes. Pagamintas iš 100 % pušies medienos. Šis elementas yra bene labiausiai akcentuojamas. Intensyvūs žaidimai lovelėje turi vykti be netikėtumų, todėl buvo stengiamasi užtikrinti, kad pagrindas tarnautų daugelį metų.
Standartinėje komplektacijoje yra 3 ištraukiamos pakopos ir 3 pagrindo lygiai, kad tėvams būtų patogu, o vaikui saugu keliauti po kambarį.
Matmenys:
vidiniai matmenys: 120 x 60 cm
išorės: 123 x 65 x 85 cm

0
0