Lego City Tyrinėtojų giliavandenis povandeninis laivas 60379

178,47 
0 atsiliepimų
8 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 6
Lego City Tyrinėtojų giliavandenis povandeninis laivas 60379

Lego City Tyrinėtojų giliavandenis povandeninis laivas 60379

178,47 

Aprašymas

„LEGO® City“ Tyrinėtojų giliavandeniame povandeniniame laive (60379) gausu tikroviškų funkcijų ir detalių. Žaislinis povandeninis laivas turi šaunią burbulo formos kabiną, mokslinę laboratoriją, povandeninį droną ir roboto nardymo kostiumą jūros dugnui tyrinėti. Laivo nuolaužos vietoje yra ryklio ir milžiniškos medūzos urvas bei nuskendęs lobis. Su 6 minifigūrėlėmis mėgaukitės nesibaigiančiu kūrybišku žaidimu vaidmenimis.

Su skaitmeninėmis interaktyviomis konstravimo instrukcijomis

Šiame rinkinyje yra iliustruotas konstravimo vadovas, o programėlėje „LEGO Builder“ vaikai ras neįtikėtinas skaitmenines instrukcijas ir galės tyrinėti bei išsaugoti virtualius rinkinius, sekti konstravimo progresą, priartinti ir sukinėti konstruojamus modelius bet kuriuo kampu.

Šaunūs žaislai pradedantiesiems tyrinėtojams

„LEGO City“ rinkiniuose yra šaunių transporto priemonių, tikroviškų statinių ir smagių personažų, įkvepiančių nesibaigiančiam kūrybiškam žaidimui ir derinamų su kitais „LEGO City“ rinkiniais.

  • Vandenyno tyrinėjimų žaidimo rinkinys. „LEGO® City“ Tyrinėtojų giliavandeniame povandeniniame laive (60379) gausu įrangos ir funkcijų, leidžiančių patirti jaudinančių povandeninių tyrinėjimo nuotykių.
  • Kas dėžėje? Kiekvienas vaikas norės sukonstruoti giliavandenį povandeninį laivą, droną, nardymo kostiumą, laivo nuolaužos dekoraciją ir įtraukti į žaidimą 6 minifigūrėles, griaučius, 3 ryklių, 2 medūzų bei 4 žuvų figūrėles.
  • Smagios funkcijos papildo žaidimą. Žaislinė laivo nuolaužos dekoracija turi 2 judančius ryklius ir ryklio-staigmenos funkciją.
  • Dovana kūrybiškų žaidimų gerbėjams. Smagi dovana gimtadienio, švenčių ar kita proga tyrinėtojams nuo 7 metų.
  • Išmatavimai. Tyrinėjimų povandeninis laivas yra 11 cm aukščio, 31 cm ilgio ir 17 cm pločio.
  • Minifigūrėlių priedai. LEGO® priedai: fotoaparatas, skeneris, veržliaraktis, švirkštas, žirklės, laužtuvas, kardas, brangakmenis ir 2 žibintuvėliai.
  • Su interaktyviu gidu. Programėlėje „LEGO® Builder“ vaikai galės tyrinėti ir išsaugoti virtualius rinkinius, sekti konstravimo progresą ir priartinti bei sukinėti trimačius modelius.
  • Neriboti nuotykiai. Sujunkite šį rinkinį su kitais „LEGO® City“ rinkiniais ir patirkite dar daugiau linksmybių bei nuotykių.
  • Žaislai, kuriais galite pasitikėti. Nuo pat 1958 metų LEGO® detalės atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius jų vientisumą, suderinamumą ir smagų konstravimą.
  • Maksimaliai išbandyta. Siekiant užtikrinti atitiktį griežtiems pasauliniams saugos standartams, LEGO® kaladėlės ir dalys testuojamos jas mėtant, kaitinant, smulkinant ir sukiojant.
0
0