LEGO Creator Adorable Dogs 31137

48,86 
0 atsiliepimų
15 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
LEGO Creator Adorable Dogs 31137

LEGO Creator Adorable Dogs 31137

48,86 

Aprašymas

Šunų mylėtojai ir vaikai nuo 7 metų gali smagiai žaisti su mielais šunimis iš šio LEGO® Creator 3in1 Žavių šunų (31137) konstravimo rinkinio. Jį sudaro biglis, pudelis ir labradoras su lanksčiomis galvomis, uodegomis ir ausimis, taip pat priedai, įskaitant dubenį su ėdalu, šepetį, žaislinį triušį, kamuolį ir pavadėlį, kad vaikų pasakojimai būtų dar tikroviškesni.

Dovanos idėja šunų mylėtojams

Šuniškos linksmybės niekada nesibaigia su 3 grupėmis šunų, kuriuos galima sukonstruoti su šiuo nuostabiu LEGO Creator 3in1 žaidimo rinkiniu. Vaikai gali sukonstruoti biglį, pudelį ir labradorą, tada juos perkonstruoti į miniatiūrinį šnaucerį ir mopsą arba į haskį ir ilgaplaukį taksą.

Programėlė „LEGO Builder“

Atsisiųskite programėlę „LEGO Builder“ ir ženkite į naują konstravimo pramogų pasaulį, kuriame vaikai gali priartinti ir sukinėti trimačius modelius, išsaugoti rinkinius ir stebėti savo pažangą.

  • Konstravimo rinkinys „trys viename“. Su šiuo fantastišku LEGO® Creator 3in1 Žavių šunų (31137) žaidimo rinkiniu vaikai gali sukonstruoti 3 grupes šunų.
  • Žaislinių šunų įvairovė. Šunų mylėtojai gali sukonstruoti ir žaisti su 3 skirtingų grupių šunimis: bigliu, pudeliu ir labradoru, miniatiūriniu šnauceriu ir mopsu arba haskiu ir ilgaplaukiu taksu.
  • Lankstūs žaislai. Visi 3 grupių šunys turi lanksčią galvą, uodegą ir ausis bei gali sulenkti kojas ir letenas, kad galėtų sėdėti arba išsitiesti.
  • Smagūs priedai. Visos 3 šunų grupės yra su priedais, tokiais kaip dubenėlis, guminis kaulas, kamuoliukas, šepetys, žaislinis triušis ar pavadėlis.
  • Paprasta konstruoti. Šį 475 dalių žaislinių šunų rinkinį 7 metų ir vyresni vaikai gali smagiai konstruoti ir su juo žaisti. Tai puiki dovana aistringiems šunų mylėtojams bet kuria proga.
  • Žaiskite ir eksponuokite. 8 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 5 cm pločio biglio modelis yra kompaktiškas ir patogus šunų mylėtojams pasiimti visur, kur keliauja, arba išdidžiai eksponuoti namuose.
  • Daugiau „trys viename“ pramogų. Atkreipkite dėmesį į kitus LEGO® Creator 3in1 rinkinius, įskaitant Senovinį motociklą (31135), Egzotišką papūgą (31136) ir Paplūdimio namelį ant ratų (31138).
  • Skaitmeninis padėjėjas. Programėlėje „LEGO® Builder“ rasite aiškias konstravimo instrukcijas. Čia vaikai gali priartinti ir sukinėti trimačius modelius, stebėti progresą ir išsaugoti rinkinius, kartu lavindami naujus įgūdžius.
  • Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
  • Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
0
0