LEGO Creator Expert Orchid 10311

91,06 
0 atsiliepimų
11 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
LEGO Creator Expert Orchid 10311

LEGO Creator Expert Orchid 10311

91,06 

Aprašymas

Mėgaukitės prasmingu konstravimo projektu ir sukurkite gražią gėlių kompoziciją namams su LEGO® Orchidėjos (10311) modelio konstravimo projektu suaugusiems. Neskubėdami sukonstruokite visas baltų ir rožinių žiedų bei vazos detales. Pagal tikrą orchidėją sukurtas modelis turi 5 lapus apačioje ir 2 išsiraizgiusias šaknis, dėl to jis taps tikroviška puošmena. Sukonstruokite mėlyną platėjančią vazą ir užpildykite ją rudais LEGO elementais, kad atkurtumėte mulčą, kuriame auga tikros orchidėjos.

Komponuokite savo puošmeną
Orchidėją galima įvairiai lankstyti, sukiojant modelio stiebelius, žiedus, šaknis ir lapus, kad ji atrodytų tobulai. Arba sukomponuokite unikalią puošmeną, perkonstruodami stiebelius, kad išdėstytumėte žiedelius taip, kaip jums patinka.

Lavina kūrybingumą kaladėlė po kaladėlės
Atraskite sąmoningumo ir poilsio oazę su LEGO Botanical Collection konstruojamais modeliais, skirtais suaugusiems.

  • Sukonstruokite nuosavą orchidėją. Mėgaukitės maloniu konstravimo projektu, kurdami augalą papuošti namams arba biurui su šiuo LEGO® Orchidėjos 10311 konstravimo rinkiniu.
  • Komponuokite savo puošmeną. Sukiokite modelio stiebelius, žiedus, šaknis ir lapus, kad ji atrodytų taip, kaip jums patinka, ir perkonstruokite stiebelius, kad išdėstytumėte gėles naujais būdais.
  • Įkvėptas tikros orchidėjos. LEGO® dizaineriai kruopščiai stengėsi atkurti modelį, kuris atrodytų kuo panašiau į tikrą augalą, skirdami ypatingą dėmesį detalėms.
  • Mėgaukitės konstravimu. Atsipalaiduokite ir leiskite laisvalaikį su šiuo konstravimo projektu. Nesvarbu, ar jį įsigijote sau, ar dovanojate gėlių mylėtojui, LEGO® Orchidėjos rinkinys sukurtas specialiai suaugusiems konstruotojams.
  • Iš LEGO® botanikos kolekcijos. Tai – tikrų augalų ir gėlių įkvėptos ir suaugusiems skirtos konstravimo rinkinių kolekcijos dalis.
  • Atraskite naujai panaudotus LEGO® elementus. Visame rinkinyje slypi LEGO elementai iš kitų rinkinių, pvz., minifigūrėlių skydai ir dinozaurų uodegos taurėlapiams ir šaknims atkurti.
  • Matmenys. Šis eksponuojamas modelis yra 39 cm aukščio, 30 cm pločio ir 24 cm gylio.
  • Projektas suaugusiesiems. Šis LEGO® Orchidėjos modelis priklauso konstruktorių kolekcijai, skirtai suaugusiems konstravimo gerbėjams, kuriems patinka pribloškiantis dizainas ir įmantrios detalės.
  • Kokybiškos medžiagos – LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Jos pasižymi nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu visuomet – nuo pat 1958 metų.
  • Garantuotas saugumas. Kuriant LEGO® dalis didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis orchidėjos modelis yra tvirtas.
0
0