IŠPARDUOTA

LEGO DUPLO Wild Animals of the World 10975

218,53 
0 atsiliepimų
10 žmonių domisi šia preke dabar
Nebeturime
LEGO DUPLO Wild Animals of the World 10975

LEGO DUPLO Wild Animals of the World 10975

218,53 

Aprašymas

LEGO DUPLO Laukinių pasaulio gyvūnų (10975) rinkinyje yra daug gyvūnų natūraliose buveinėse ir autentiškų detalių, todėl vaikai nuo dvejų metų amžiaus turi daug galimybių mokytis žaidžiant.

Pasaulis, pilnas laukinės gamtos, kurią reikia kurti ir tyrinėti
Išveskite savo vaiką į kelionę aplink pasaulį ir aplankykite visus septynis žemynus, kuriuose gyvena skirtingi gyvūnai. Azijoje vaikai sutinka pandas, Afrikoje – liūtus, Europoje – elnius, Pietų Amerikoje – alpaką, Šiaurės Amerikoje – lokį, Australijoje – koalą, o Antarktidoje – pingvinus… bet jų yra daug daugiau. gyvūnai! Taip pat rinkinyje yra gyvūnų ir aplinkos garsus atkuriantis blokelis bei sulankstoma lenta su pasaulio žemėlapiu. Tai puiki, įdomi dovana mažiesiems gamtos mylėtojams.

Mokymasis per žaidimą mažiems vaikams
Visi LEGO DUPLO rinkiniai buvo sukurti ekspertų ir pasižymi įdomiomis istorijomis, patraukliomis spalvomis, įvairiais personažais ir daugybe detalių, o tai suteikia mažiesiems puikią gyvenimo nuotykių pradžią.

Leiskite jauniesiems gamtos mylėtojams atrasti laukinių gyvūnų pasaulį.
Gyvūnais ir gamta besidomintys vaikai gali leistis į kelionę susitikti su 22 gyvūnais iš visų septynių žemynų.
Visas gamtos pasaulis viename rinkinyje – su LEGO DUPLO Laukinių pasaulio gyvūnų (10975) rinkiniu ikimokyklinukai sužinos apie laukinius gyvūnus ir jų natūralias buveines.
22 gyvūnai – Azijoje vaikai sutiks pandas, Afrikoje – liūtus, Europoje – elnius, Pietų Amerikoje – alpaką, Šiaurės Amerikoje – lokį, Australijoje – koalą, o Antarktidoje – pingvinus… ir tai dar ne visi gyvūnai.
Žaismingas mokymasis gyvūnų mylėtojams – šiame pastatymo rinkinyje yra daug gyvūnų iš viso pasaulio jų natūraliose buveinėse, skatinantys vaikus mokytis ir lavinti daugybę įgūdžių.
Edukacinė dovana – nemokama žaidimo rinkinys mažiems vaikams, puikiai tinkantis dovanai gimtadienio, Kalėdų ar kita proga, suteikiantis vaikams nuo dvejų metų galimybę mokytis ir žaisti ilgą laiką.
Puiki pramoga vaikams – lenta su žemėlapiu yra apie 99 cm pločio ir 50 cm gylio. Europinė dalis yra maždaug 25 cm aukščio, 20 cm pločio ir 17 cm gylio.
Mokymasis žaidžiant – visi LEGO DUPLO rinkiniai yra sukurti ekspertų ir pasižymi įdomiomis istorijomis, patraukliomis spalvomis, įvairiais personažais ir daugybe detalių, o tai suteikia mažiesiems PUIKŲ pradžią savo gyvenimo kelionei.
Nuolatinė kokybė – LEGO DUPLO detalės atitinka griežtus pramonės standartus. Dėl to mažieji gali nesunkiai sugriebti, sujungti ir atskirti kaladėles – taip jau nuo 1969 m.
Saugumas garantuotas – LEGO DUPLO kaladėlės ir kiti elementai numetami, kaitinami, smulkinami, sukami ir nuodugniai apžiūrimi. Dėl to galite būti tikri, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

0
0