LEGO Friends Autumn’s House 41730

119,48 
0 atsiliepimų
7 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 30
LEGO Friends Autumn's House 41730

LEGO Friends Autumn’s House 41730

119,48 

Aprašymas

Tai draugystės kupini namai septynerių ir vyresniems vaikams – LEGO Friends rudens namai (41730). Vaikams patiks sutikti malonų rudenį. Ji taip pat pasikvietė savo draugus Leo ir Aliya ir planavo veiklos visiems. Kepimo gerbėjai gali padėti Liūtui nuskinti obuolius, o tada iškepti pyragą virtuvėje. Tuo tarpu jaunieji gyvūnų mylėtojai gali prisijungti prie Alijos ir prižiūrėti naująjį kumeliuką. Namuose yra daug kambarių, kuriuos reikia ištirti, įskaitant virtuvę, jaukią svetainę, valgomąjį, vonios kambarį ir rudens gamtos įkvėptą miegamąjį. Taip pat yra daug erdvės lauke, įskaitant balkoną su teleskopu, užrašų knygelę ir žiūronus, kur draugai gali stebėti paukščius.

Naujas būdas kurti
Vaikai gali mėgautis intuityviu konstravimu su LEGO Builder programėle. Jie gali priartinti ir pasukti 3D modelį, išsaugoti rinkinius ir stebėti eigą.

Sveiki atvykę į naujos kartos Heartlake City
LEGO Friends pasaulyje vaikai gali susirasti draugų, atrasti įdomių vietų ir žaisti tikroviškus nuotykius.

Draugystės namai – įkvėpkite septynerių metų ir vyresnius vaikus kurti savo draugystės istorijas su šiuo smagiu LEGO Friends rudens namų (41730) rinkiniu.
Keturios mini lėlės figūrėlės ir aksesuarai – rinkinį sudaro LEGO Friends veikėjai Ruduo, Liūtas ir Alija, taip pat mama Mia, šuo Daisy ir kumeliukas, taip pat daug aksesuarų kūrybiškam žaidimui.
Išplėskite savo aistrą – atraskite priedus, įkvėptus jūsų draugų pomėgių, įskaitant teleskopą, užrašų knygelę ir žiūronus, kepimo ingredientus, moliūgus, obuolius, puodelius ir maistą jūsų aviganiui Daisy.
Tyrinėkite namą – vaikai gali statyti ir tyrinėti įvairius Rudens namų kambarius, įskaitant virtuvę, svetainę, valgomąjį, vonios kambarį, rudens miegamąjį ir balkoną.
Dovana vaikams, kurie mėgsta žaisti namelį – LEGO Friends rinkinys bus puiki gimtadienio, Kalėdų ar bet kokia kita dovana septynerių metų ir vyresniems vaikams, norintiems pasistatyti LEGO Friends namą.
Matmenys – Rudens namelis yra 23 cm aukščio, 30 cm pločio ir 9 cm gylio
Pagalba kuriant – atraskite intuityvias konstravimo instrukcijas su LEGO Builder programėle, kurioje galite priartinti ir pasukti 3D modelius, stebėti eigą ir išsaugoti rinkinius ugdydami vaiko įgūdžius.
Naujos kartos Heartlake City – 2023 m. sausį LEGO Friends pasaulis išsiplės naujais personažais ir vietomis, kurios įkvėps naujiems nuotykiams
Aukštos kokybės gaminys – visi LEGO elementai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinant, kad jie būtų nuoseklūs ir nuoseklūs, o juos būtų malonu statyti – ir taip nuo 1958 m.
Pirmiausia saugumas – LEGO Friends kaladėlės ir kitos detalės numetamos, kaitinamos, traiškomos, sukamos ir įvairiais kitais būdais apžiūrimos. Dėl to galite būti tikri, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus

0
0