Lego Friends Olivia’s Electric Car 41443

16,32 
0 atsiliepimų
11 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
Lego Friends Olivia's Electric Car 41443

Lego Friends Olivia’s Electric Car 41443

16,32 

Aprašymas

Prisisekite saugos diržus ir leiskitės į kelią neteršdami aplinkos! Olivia ir Mia išvyko pasivažinėti savo elektromobiliu. Jiems baigiasi energija, todėl jie traukia į įkrovimo stotelę. Yra vėjo turbina ir saulės baterijos, gaminančios energiją. Laukdama, kol išsikraus baterija, Olivia skambina mobiliuoju telefonu ir žaidžia su savo šuniuku Eliotu. Automobilis paruoštas ir įkrautas! Galite tęsti kelionę. Šauni kelionė ekologišku stiliumi! Padovanokite vaikams LEGO žaislą su elektromobiliu ir įkrovimo stotele, kad jie galėtų leistis į ekologišką kelionę.

LEGO Friends Olivia elektrinio automobilio (41443) rinkinys patiks visiems vaikams, kuriems rūpi planeta. Leisk jiems eiti tiesiai į priekį! Rinkinys žada daugybę valandų apsimestinių kelionių nuotykių ir patiks vaikams, kurie domisi transporto priemonėmis ir nori tausoti aplinką. Šiuolaikinio stiliaus linksmybės Spalvingame elektromobilyje yra vietos mini lėlėms Miai ir Olivijai, o šuniukas Eliotas gali keliauti ant galinės sėdynės. Dėžutėje taip pat yra įkrovimo stoties modelis, kuris taip pat reiškia aplinkos apsaugą ir turi vėjo turbiną bei saulės bateriją. Dabar vairuoti automobilį nebūtinai turi reikšti oro teršimą išmetamosiomis dujomis! Žaislai su širdimi Padovanokite mažiesiems rinkinį, kuris leis jiems atrasti LEGO Friends seriją ir sužinoti, kaip pasaulį paversti švaresne vieta, kurioje visi rūpintųsi kitais. Jame taip pat yra žinomi personažai, su kuriais lengva susitapatinti. Jis taip pat gali būti derinamas su bet kokiomis LEGO kaladėlėmis, todėl vaikų vaizduotė įsibėgės!

LEGO Friends Olivia elektrinis automobilis (41443) yra puikus pasirinkimas vaikams, kuriems rūpi gamta ir kurie mėgsta automobilius. Konstruojamas žaislinis automobilis skatina pasakoti istorijas ir įsivaizduoti nuotykius.
LEGO Friends rinkinį sudaro 2 mini lėlių figūrėlės, šuniuko figūrėlė ir konstruojamas automobilis. Taip pat yra vieta iškylai ir įkrovimo stotelė su žaisline vėjo turbina.
Elektromobilio ratai sukasi, todėl vaikai gali jį vairuoti, tada pastatyti prie įkrovimo stotelės ir sukti turbiną, kad apsimestų, kad gamina elektrą.
Rinkinys bus ideali kūrybinga dovana gimtadienio ar kita ypatinga proga 6 metų ir vyresniems berniukams ir mergaitėms, norintiems gyventi šiuolaikišką ir ekologišką gyvenimą.
Automobilio matmenys: apie 6 cm aukščio ir 11 cm ilgio. Vėjo turbinos matmenys: maždaug 13 cm aukščio, 9 cm pločio ir 6 cm gylio.
Populiariuose LEGO Friends rinkiniuose yra spalvingi pastatai, šaunios žaislinės transporto priemonės ir panašūs personažai – visa tai sukuria tikrovišką aplinką ir skatina plėtoti pomėgius.
Šio naujo LEGO žaislo detalės atitinka griežtus pramonės standartus, kad būtų užtikrinta, jog kiekvieną kartą būtų galima lengvai sujungti ir atskirti, ir taip yra nuo 1958 m.
LEGO kaladėlės ir detalės išbandomos beveik visais įmanomais būdais, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

0
0