LEGO Jurassic World Pyroraptor and Dilophosaurus Transport 76951

86,58 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
LEGO Jurassic World Pyroraptor and Dilophosaurus Transport 76951

LEGO Jurassic World Pyroraptor and Dilophosaurus Transport 76951

86,58 

Aprašymas

Vaikai gali žaisti vaidmenimis populiarius „Jurassic World Dominion“ personažus ir sekti dinozaurus visureigiu su šiuo įspūdingu piroraptoriaus ir dilofozauro (76951) žaidimo rinkiniu. Visureigyje yra vietos 2 minifigūrėlėms, nuimamas dinozaurų sekiklis ir atskiriama priekaba su atidaromu narvu, kuriame telpa dinozauro figūrėlė. Taip pat yra 3 LEGO® minifigūrėlės – Ian Malcolm, Dr. Ellie Sattler ir sargybinis raminamųjų šautuvo priedo elementui – bei piroraptoriaus ir dilofozauro figūrėlės išradingoms istorijoms kurti. Aukščiausia kokybė! Šis konstravimo rinkinys taps šaunia dovana pažangiems vaikams nuo 7 metų amžiaus draugams nustebinti, be to jis turi aiškias instrukcijas, kad net LEGO pradedantieji galėtų konstruoti užtikrintai. Pramogos bet kokiam amžiui! LEGO®Jurassic World asortimente yra konstruojamų žaislų bet kokio amžiaus gerbėjams, nesvarbu, ar jie nori atkurti legendines scenas, juos derinti papildomoms žaidimo galimybėms ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti įspūdingus modelius

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
CE

Taip
Papildoma informacija• Visureigis ir 2 dinozaurų figūrėlės. Su šiuo Piroraptoriaus ir dilofozauro transporterio (76951) rinkiniu vaikų laukia veiksmo kupini žaidimo nuotykiai.
• 3 minifigūrėlės ir 2 žaisliniai dilofozaurai – Ian Malcom, Dr. Ellie Sattler ir sargybinis bei lanksčios Piroraptoriaus ir dilofozauro figūrėlės filmo „Jurassic World Dominion“ scenoms žaisti.
• Žaisti įkvepiančios ypatybės. Žaisliniame visureigyje telpa 2 minifigūrėlės, nuimamas dinozauro sekiklis ir atskiriama priekaba su atidaromu narvu dinozauro figūrėlei.
• Smagi dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus. Padovanokite šį aukščiausios kokybės konstruojamą žaislą gimtadienio, šventės ar netikėta proga pažangiems vaikams žaisti ir konstruoti pavieniui arba su draugais.
• Konstruokite ir derinkite. Visureigis yra 7 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 8 cm pločio. Rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Jurassic World rinkiniais papildomoms žaidimo galimybėms.
• Nuoseklios instrukcijos. Pridedamos iliustruotos instrukcijos, tad šį 254 dalių rinkinį užtikrintai sukonstruos net LEGO® pradedantieji ir mėgausis kūrybiniu procesu.
• LEGO® Jurassic World asortimentas. Atraskite rinkinius, kurie tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, norintiems atkurti žymias scenas, kurti originalias istorijas arba eksponuoti autentiškus detalius modelius.
• Aukšta kokybė. LEGO® komponentai atitinka pramonės standartus, kad lengvai, patikimai susijungtų į tvirtus modelius.
• Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos maksimaliai ir nuodugniai analizuojamos, siekiant įsitikinti, kad atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

0
0