LEGO Minecraft The Sword Outpost 21244

76,50 
0 atsiliepimų
7 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 18
LEGO Minecraft The Sword Outpost 21244

LEGO Minecraft The Sword Outpost 21244

76,50 

Aprašymas

Padovanokite „Minecraft®“ žaidėjui nuo 8 metų legendinį milžinišką deimanto formos kardą! LEGO® Minecraft Kardo sargybos postas (21244) yra vertingojo ginklo formos, tad jis taps itin šaunia būstine, kurioje vaikai galės ilsėtis ir kautis sprogimų kupinuose mūšiuose.

Deimantinio kardo formos žaidimo ir eksponavimo modelis

Vaikai gali sukonstruoti milžiniško deimantinio kardo formos būstinę kalno šlaite ir ginti ją nuo priešiškų mobų puolimo. Būstinėje yra stalas, sausainis ir muzikos aparatas, kuriuo galima „leisti“ įrašą. Lauke stovi sargybinio kario ir kareivio figūrėlės. Papildomos griaunamosios galios suteikia 2 šaudyklės būstinės priekyje. Priešiškus mobus sudaro Creeper™ ir skeletas. Draugiškus mobus sudaro kiaulė ir Allay, kuris turi plėvelės sparnus. Svirtis bokšto apačioje sukelia sprogimą, kuri nugriauna dalį pastato. Papildomoms skaitmeninėms pramogoms programėlė LEGO Builder pasižymi patogiais priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėtikonstruojamą modelį.

  • Deimantinio kardo žaidimo rinkinys. LEGO® Minecraft® Kardo sargybos postas (21244) įkvepia nuotykiams prie padidintos vertingiausio žaidimo ginklo versijos.
  • Autentiškos detalės. Su sargybiniu kariu, sargybiniu kareiviu, Allay, skeletu, Creeper™ ir kiaule. Pažįstamas „Minecraft®“ ypatybes sudaro muzikos automatas, kuriuo vaikai gali „leisti“ įrašą.
  • Klasikinis veiksmas. Vaikai gali sukonstruoti būstinę, kurioje gali ilsėtis klausydamiesi muzikos ir krimsdami sausainį, kautis su įsiveržusiais mobais ir sukelti sprogimą, kuris nuverčia dalį pastato.
  • Smagi dovana. Žaidėjai nuo 8 metų gali pasitelkti savo kūrybinius „Minecraft®“ įgūdžius, kad sukonstruotų pastatą, kuris atvers neišsemiamas žaidimo ir eksponavimo galimybes.
  • Neišsemiamos žaidimo galimybės. 21 cm aukščio, 25 cm pločio ir 11 cm gylio rinkinį galima derinti su kitais serijos modeliais, kad „Minecraft®“ nuotykiai niekad nesibaigtų.
  • Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Programėlė LEGO® Builder pasižymi patogiais priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie leidžia vaikams apžiūrėti modelį konstruojant.
  • Tikras „Minecraft®“. LEGO® Minecraft rinkiniai suteikia galimybę mėgautis populiariu žaidimu su mobais, scenomis ir ypatybėmis, kurias perkelia į tikrovę betarpiška kūryba LEGO kaladėlėmis.
  • Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia.
  • Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
0
0