LEGO Star Wars Captain Rex Helmet 75349

120,21 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
LEGO Star Wars Captain Rex Helmet 75349

LEGO Star Wars Captain Rex Helmet 75349

120,21 

Aprašymas

Parodykite pagarbą puikiam 501-ojo klonų būrio vadui su LEGO Star Wars Captain Rex Helmet (75349) suaugusiųjų modeliu. Treniruokitės sutelkdami dėmesį į kiekvieną filmo „Žvaigždžių karai: Klonų karai“ šalmo detalę. Pastatykite stendą su pranešimų lenta, kad užbaigtumėte patrauklų modelį ir parodytumėte jį namuose ar darbe.

Malonu statyti
Dėžutėje ir programėlėje LEGO Builder rasite paprastas instrukcijas, kurios padės pereiti kiekvieną šio priklausomybę sukeliančio kūrybingo žaidimo etapą. Jei ieškote naujo konstravimo iššūkio, 2023 m. kovą ieškokite naujų LEGO Star Wars šalmų, kuriuos galėsite papildyti savo kolekciją.

Linksmybių pilna galaktika
Viskas prasidėjo seniai, toli, toli esančioje galaktikoje… Dabar istorija tęsiasi jūsų namuose su LEGO Star Wars rinkiniais suaugusiems. Naršykite seriją ir raskite gimtadienio bei švenčių dovanų „Žvaigždžių karų“ gerbėjams ir LEGO mylėtojams.

Iš plytų pagaminta kapitono Rekso šalmo kopija (75349) – pabėgkite nuo kasdienybės ir atsipalaiduokite pastatydami itin detalų LEGO Star Wars kapitono Rekso šalmą
Puikiai tinka demonstravimui – kurdami šį ištikimai atkurtą kapitono Rekso šalmą iš naujo išgyvenkite įdomias „Žvaigždžių karų: Klonų karų“ scenas. Tada padėkite jį ant plytų pastatyto stovo su ženklu
Sukurkite savo kolekciją – „Star Wars: The Clone Wars“ modelis yra kolekcionuojamų, konstruojamų ir demonstruojamų LEGO Star Wars šalmų modelių serijos dalis.
Dovanos idėja – 854 elementų rinkinys bus puiki gimtadienio ar Kalėdų dovana suaugusiam „Žvaigždžių karų“ gerbėjui, konstravimo su LEGO kaladėlėmis entuziastui ar LEGO Star Wars šalmų kolekcionieriui.
Įspūdinga „Žvaigždžių karų“ plytų puošmena – kolekcinė kapitono Rekso šalmo kopija yra 21 cm aukščio, 12 cm pločio ir 13 cm gylio.
Žingsnis po žingsnio instrukcijos – iliustruotas instrukcijas rasite dėžutėje ir programėlėje LEGO Builder
Iš toli, toli esančios galaktikos tiesiai į jūsų kambarį – aukštos kokybės LEGO Star Wars rinkiniai suaugusiems buvo sukurti tokiems reikliems mėgėjams kaip jūs, besidomintiems kūrybingais „pasidaryk pats“ projektais.
Kokybės garantija – LEGO kaladėlės ir elementai atitinka aukštus pramonės standartus, todėl lengvai susijungia ir tvirtai laikosi, o modeliai, iš kurių jie susideda, yra tvirti
Saugumas garantuotas – LEGO detalės numetamos, kaitinamos, traiškomos, susukamos ir įvairiais kitais būdais nuodugniai apžiūrimos. Dėl to galite būti tikri, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus

0
0