MARIOINEX Statybiniai vafliniai mini blokeliai, 148 detalės, 904237

31,85 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
MARIOINEX Statybiniai vafliniai mini blokeliai, 148 detalės, 904237

MARIOINEX Statybiniai vafliniai mini blokeliai, 148 detalės, 904237

31,85 

Aprašymas

Vairuotojui Bilui sunkvežimiu važiuojant pro oro uosto kilimo ir tūpimo taką, mėlyną dangų perskrodžia ore skriejantis greitas lėktuvas. Tai pilotė Emilija, valdanti savo skraidančią mašiną ir atliekanti nepamirštamus triukus miestiečių džiaugsmui. Pastatykite aerodromą ir pasiruoškite oro šou! Kaip vairuotojas Bilas sėskite į sunkvežimį ir pristatykite degalų lėktuvui. Įsijauskite į drąsios pilotės Emilijos vaidmenį ir pademonstruokite savo įgūdžius visų gyventojų akivaizdoje!
Oro šou rinkinį sudaro 148 detalės ir du nauji veikėjai, kad oro šou vyktų saugiai ir džiugintų žiūrovus. Derinkite šį rinkinį su kitais iš serijos “Vaflinis miestas” ir atgaivinkite savo miestą, padidindami jį tikru oro uosto ruožu. Surinkite rinkinį pagal instrukcijas arba leiskite pasireikšti savo vaizduotei ir sukonstruokite savo unikalų variantą! Rinkinys “Oro šou” sujungia loginio erdvinio mąstymo mokymąsi su nepakartojama pramoga. Pasitelkę savo vaizduotę ir “Air Show” rinkinį galite iš tiesų skristi!
Rinkinio veikėjai:
Pilotas Emilija – talentingas pilotas, kuris ore jaučiasi kaip žuvis! Pasirūpinkite, kad ji gerai pasiruoštų pasirodymui ir surengtų šou, kuris nebus pamirštas!
Vairuotojas Bilas – organizuotas, darbštus ir kruopštus. Sunkvežimio vairuotojas Bilas pasirūpins pasiruošimu oro šou ir užtikrins, kad publika galėtų saugiai mėgautis Emilijos oro žygdarbiais. Kad viskas vyktų sklandžiai, Bilui reikia tik vieno dalyko – jūsų pagalbos!
Rinkinio privalumai:
Žaisdami kartu vaikai lavina vaizduotę ir kūrybiškumą
100 % saugios medžiagos – sertifikuotos ir lengvai valomos po tekančiu vandeniu
Patrauklus, valandų valandas smagus ne tik vaikams
Konstruokite 2D ir 3D figūras
Rinkinio specifikacija:
Net 148 plytos!
į komplektą įeina 2 figūrėlės
Žingsnis po žingsnio statybos instrukcijos (36 puslapiai)
Lenkijoje pagamintos plytos
Plytos ir pakuotė pagaminti iš perdirbtų, atsinaujinančių medžiagų
Skirta vaikams nuo 5 metų
Įspėjimas
Žaislas netinkamas jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams. Sudėtyje yra mažų dalių, kurias lengva praryti. Šis gaminys atitinka Europos standartus. Prieš duodami žaislą vaikui išimkite pakuotės dalis. Saugokite etiketę, nes joje pateikta svarbi informacija. Elementų spalvos gali skirtis nuo nurodytų ant pakuotės.

0
0