IŠPARDUOTA

MARIOINEX Statybiniai vafliniai Mini blokeliai Treasure Island, 148 vnt., 903148

31,85 
0 atsiliepimų
3 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
MARIOINEX Statybiniai vafliniai Mini blokeliai Treasure Island, 148 vnt., 903148

MARIOINEX Statybiniai vafliniai Mini blokeliai Treasure Island, 148 vnt., 903148

31,85 

Aprašymas

Atėjo laikas nepamirštamiems nuotykiams – keliaukite į Lobių salą, kur jūsų laukia ne tik brangus prizas, bet ir daugybė nenuspėjamų staigmenų. Tačiau bangos ir koraliniai rifai, tykantys Laimingojo Čako plausto, nekelia jokio pavojaus, kai virš galvos praskrenda Briuso lėktuvas.

Lobių sala – tai nuotykis, kurio pabaigoje laukia brangus lobis! Leiskitės į jį kartu su protinguoju Briusu ir pašėlusiuoju Laiminguoju Čaku, kurie kartu sudaro darnią priešingybių porą. Pastatykite gamtos kupiną Lobių salą su augmenija ir kokosus skleidžiančiomis palmėmis. Pastarosios gali praversti, kai atsidursite saloje ir praleisite naktį…

Lobių salos rinkinį sudaro 148 detalės ir du išskirtiniai personažai, kurie taps jūsų nuostabių nuotykių herojais. Galite pasinaudoti mūsų idėjomis arba sugalvoti visiškai naują istoriją! Tai puikus būdas smagiai praleisti laiką kartu, be kita ko, mokantis kūrybinio mąstymo ir pasakojimo. Surinkite rinkinį pagal instrukcijas arba sukurkite iš jo visiškai kitokią konstrukciją – pvz., derinkite jį su kitais “Marioinex” plytų rinkiniais

Rinkinio veikėjai:

Bružas – mokslininkas, kurį prie lobio veda stiklas ir akis. Jis keliauja savo moderniu lėktuvu, kuris jam padeda ieškoti lobio.

Laimingasis Čakas – įžūlus rančeris, kuris įveikia nelaimes kalbomis ir gudrumu. Nesunaikinamo plausto savininkas, visada pasiekiantis kelionės tikslą.

Rinkinio privalumai:

Žaisdami kartu lavina vaizduotę ir kūrybiškumą
Instrukcijos kaip niekada anksčiau!
100% saugios, sertifikuotos medžiagos
Patrauklus, valandų valandas smagus ne tik vaikams!
Konstruokite 2D ir 3D figūras

Rinkinio specifikacijos:

Net 148 plytos!
2 figūrėlės
Žingsnis po žingsnio statybos instrukcija (40 puslapių)
Lenkijoje pagamintos plytos
Plytos ir pakuotė pagaminti iš perdirbtų, atsinaujinančių medžiagų
Skirta vaikams nuo 5 metų

0
0