IŠPARDUOTA

MARKO Hermetiški indai Terra, 10×250 ml, ML89466

21,48 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Nebeturime
MARKO Hermetiški indai Terra, 10x250 ml, ML89466

MARKO Hermetiški indai Terra, 10×250 ml, ML89466

21,48 

Aprašymas

10 sandarių 250 ml talpyklų su dviem anatominiais šaukštais rinkinys. Puikiai tinka motinos pienui ir, pavyzdžiui, kūdikių avižiniams dribsniams laikyti, todėl dėl išskirtinės kokybės ir tvirtų medžiagų juos galima užšaldyti, pašildyti ir bet kur transportuoti. Naudodami šiuos indelius galite suskirstyti kūdikio maistą skirtingoms dienoms ir ramiai ilsėtis turėdami viską paruoštą, suplanuotą ir kontroliuojamą.

Gamtos spalvų įkvėpta kolekcija “Miniland Terra”, skirta mažus dalykus mylinčioms šeimoms….

Kolekcijoje “Terra” – minimalistinio dizaino, natūralių spalvų gaminiai, padedantys maitinti kūdikį.

Ši skandinaviška kolekcija išsiskiria tuo, kad joje naudojamos įvairios žemės, jūros ir gamtos atspalvių įkvėptos spalvos….
Tai bus puikus kasdienis kompanionas – einant su kūdikiu į miestą ir iškylaujant.

Terra kolekciją sudaro termosai skysčiams ir kietiems patiekalams, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris padės ilgiau išlaikyti puikią maisto temperatūrą. Prie jų priderinti termosai leis lengvai išeiti iš namų ir juos bus patogu pasiimti bet kur. Kolekciją papildo kiti maisto priedai su hermetiškais indais ir iškylų rinkiniai.

Maistas jūsų vaikui visada paruoštas – gamtoje, paplūdimyje ar parke!
Leidžia tėvams ruošti kūdikio maistą namuose ir pasiimti jį bet kur. Puikus dydis, kurį galima pasiimti su savimi, bet kuriame izoterminiame krepšyje ar šaldytuve.

Su anatominiais stalo įrankiais, tinkančiais visiems kūdikio raidos etapams
Į komplektą įeina minkštas mokomasis šaukštelis kietam maistui, švelnus dantenoms, skirtas vyresniems nei keturių mėnesių kūdikiams, ir antras gilesnis ir standesnis šaukštelis vyresniems kūdikiams. Ergonomiška, anatomiška rankena, ??labai lengvai suimama mažomis rankytėmis, padeda mažyliams pradėti valgyti savarankiškai.

Kad tiksliai kontroliuotumėte kūdikio maitinimą
Ant puodelio esanti matrica iki 250 ml leidžia bet kada pamatuoti reikiamą kiekį pagal kūdikio poreikius. Be to, ant šoninio paviršiaus galima pieštuku užrašyti informaciją, pavyzdžiui, vaiko vardą, datą ir jame esančio maisto ar gėrimo rūšį, taip užtikrinant didesnę kontrolę.

Išskirtinė kokybė, pagaminta Ispanijoje
25 ml graduoti indeliai gaminami Ispanijoje iš itin tvirtų medžiagų.

Motinos pieno išsaugojimas
Labai tinka motinos pienui saugoti, laikyti šaldytuve, gerti tą pačią dieną arba ilgiau laikyti šaldiklyje.

Skirta visų rūšių kietam ar skystam maistui
Idealiai tinka pirmosioms putoms ir visų rūšių kietam maistui, užkandžiams iki desertų. Puikiai tinka kitiems skystiems maisto produktams, pavyzdžiui, sultiniams ar natūralioms sultims.

Užšaldytas maistas su visomis garantijomis
Kūdikių maistas laikomas šaldiklyje, kad būtų išsaugotos jo maistinės savybės, aromatas ir skonis. Graduotas puodelis idealiai tinka mikrobangų krosnelei, todėl maistą galima iš karto atšildyti visiškai patogiai ir saugiai.

Galima šildyti bet kur
Labai patogu šildyti maistą tame pačiame sandariame inde, bet kuriame buteliukų šildytuve, mikrobangų krosnelėje ar vandens vonelėje maitinant kūdikį.

Bisfenolis
100 % be BPA.

0
0