MARKO Maisto termosas Terra, 600 ml, ML89445

40,68 
0 atsiliepimų
4 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
MARKO Maisto termosas Terra, 600 ml, ML89445

MARKO Maisto termosas Terra, 600 ml, ML89445

40,68 

Aprašymas

Termosas kietam kūdikio maistui ir už jo ribų….
Išlaiko maisto temperatūrą iki 12 valandų dėl dvigubos plieninės sienelės, užtikrinančios didelį atsparumą temperatūros pokyčiams. Geriausias pasirinkimas norint bet kur gabenti iki 600 ml maisto. Jūreiviškos spalvos ir palmių įkvėpto dizaino termosas.

Gamtos spalvų įkvėpta kolekcija “Miniland Terra”, skirta šeimoms, mėgstančioms smulkmenas….

Tai minimalistinio dizaino natūralių spalvų indeliai, kurie padės jums maitinant kūdikį.

Skandinaviška kolekcija išsiskiria tuo, kad joje naudojamos įvairios žemės, jūros ir gamtos atspalvių įkvėptos spalvos….
Tai bus puikus kasdienis palydovas – einant į lauką ir keliaujant su kūdikiu.

Terra kolekciją sudaro termosai skysčiams ir kietiems patiekalams, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris padės ilgiau išlaikyti puikią maisto temperatūrą. Prie jų priderinti termosai leis lengvai išeiti iš namų ir juos bus patogu pasiimti bet kur. Kolekciją papildo kiti maisto priedai su hermetiškais indais ir iškylų rinkiniai.

Termosai taip pat būna spalvoti:
– Pudrinės rožinės spalvos / lapų

Skirtas visų rūšių kietam maistui
Puikiai tinka visų rūšių kietam maistui, pvz., pirmosioms kūdikių putytėms.

Išskirtinės kokybės medžiagos. Geriausios rinkoje!
Turi dvigubą plieninę sienelę ir išskirtinį aliuminio sluoksnį. Pagaminta iš 18/8 plieno (304 plieno), kuris pasižymi labai mažu šilumos laidumu ir labai dideliu atsparumu karščiui. Labiausiai tinka maisto produktams laikyti.

Visur pasiimkite su savimi
Maisto termosas yra idealaus dydžio, kad galėtumėte visur pasiimti su savimi. Izotermo maišelyje yra velcro užsegama rankena, todėl jį galima patogiai pakabinti ant vežimėlio. Be to, jis izoliuoja nuo atmosferos temperatūros pokyčių, todėl geriau išlaiko karšto ar šalto maisto temperatūrą daugiau nei 12 valandų. Dėl dvigubo dangtelio sandarumo uždarymo jis užtikrina didesnį saugumą ir higieną transportuojant maistą.

Vienas patogus indas
Dėl didelės talpos (600 ml) termosas idealiai tinka tiesiogiai maitinti vaiką, nereikia turinio perpilti į kitą indą ar lėkštę.

Lengvas atidarymas
Termoso dangtelis turi mygtuką, kuriuo atleidžiamas viduje esantis slėgis, todėl jį atidaryti daug lengviau ir patogiau.

Be bisfenolio
100 % be BPA.

0
0