MARKO Termosas Leaves terra, 500 ml, ML89440

25,23 
0 atsiliepimų
14 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
MARKO Termosas Leaves terra, 500 ml, ML89440

MARKO Termosas Leaves terra, 500 ml, ML89440

25,23 

Aprašymas

Norite ilgiau mėgautis mėgstamu gėrimu puikios temperatūros?
Dėl dvigubos plieninės sienelės “Miniland” terminis butelis išlaiko gėrimą karštą daugiau nei 24 valandas, todėl galėsite mėgautis kiekvienu gurkšniu.
Jo talpa – 500 ml, o apdaila dekoruota gėlių motyvais.

Gamtos spalvų įkvėpta kolekcija “Miniland Terra”, skirta mažus dalykus mėgstančioms šeimoms….

Kolekcijoje “Terra” – minimalistinio dizaino natūralių spalvų indai, kurie padės jums maitinant kūdikį.

Ši skandinaviška kolekcija išsiskiria tuo, kad joje naudojamos įvairios žemės, jūros ir gamtos atspalvių įkvėptos spalvos….
Tai bus puikus kasdienis kompanionas – einant su kūdikiu į miestą ir iškylaujant.

Kolekciją “Terra” sudaro termosai skysčiams ir kietiems patiekalams, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris padės ilgiau išlaikyti puikią maisto temperatūrą. Prie jų priderinti izotermai leidžia lengvai išeiti iš namų ir juos galima patogiai pasiimti bet kur. Kolekciją papildo kiti maisto priedai su hermetiškais indais ir iškylų rinkiniai.

Visada tinkami jūsų vaikui!
Žemės spalvų įkvėpti kolekcijos “Terra” buteliukai puikiai papildo mūsų termosus ir maisto indus, todėl mamos, tėčiai ir mažyliai gali pasirodyti derančiu stiliumi.

Daugkartinio naudojimo ir patvarūs
Iš nerūdijančiojo plieno pagamintą indą galima ilgai naudoti pakartotinai, taip prailginant jo tarnavimo laiką ir prisidedant prie aplinkos tausojimo. Taip tėvai gali mokyti mažylius, kaip svarbu rūpintis pasauliu, kuriame jie gyvens, ir jį gerbti.

Išskirtinės kokybės medžiagos
Pagaminta iš 18/8 plieno (304 plieno), kuris pasižymi labai mažu šilumos laidumu ir labai geru atsparumu aukštai temperatūrai, todėl yra tinkamiausia medžiaga maistui ir gėrimams laikyti.

0
0