MARKO Termosas Palmy Terra, 500 ml, ML89439

25,23 
0 atsiliepimų
15 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
MARKO Termosas Palmy Terra, 500 ml, ML89439

MARKO Termosas Palmy Terra, 500 ml, ML89439

25,23 

Aprašymas

Norite ilgiau mėgautis mėgstamu gėrimu puikios temperatūros?
Dėl dvigubos plieninės sienelės “Miniland” terminis butelis išlaiko gėrimą karštą daugiau nei 24 valandas, todėl galėsite mėgautis kiekvienu gurkšniu.
Jo talpa – 500 ml, o apdaila dekoruota gėlių motyvais.

Gamtos spalvų įkvėpta kolekcija “Miniland Terra”, skirta mažus dalykus mėgstančioms šeimoms….

Kolekcijoje “Terra” – minimalistinio dizaino natūralių spalvų indai, kurie padės jums maitinant kūdikį.

Ši skandinaviška kolekcija išsiskiria tuo, kad joje naudojamos įvairios spalvos, įkvėptos įvairių žemės, jūros ir gamtos atspalvių….
Tai bus puikus kasdienis palydovas – einant į lauką ir keliaujant su kūdikiu.

Kolekciją “Terra” sudaro termosai skysčiams ir kietiems patiekalams, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris padės ilgiau išlaikyti puikią maisto temperatūrą. Prie jų priderinti termosai leis lengvai išeiti iš namų ir juos bus patogu pasiimti bet kur. Kolekciją papildo kiti maisto priedai su hermetiškais indais ir iškylų rinkiniai.

Visada tinkami jūsų vaikui!
Žemės spalvų įkvėpti kolekcijos “Terra” buteliukai puikiai papildo mūsų termosus ir maisto indelius, todėl mamos, tėčiai ir mažyliai gali pasirodyti derančiu stiliumi.

Daugkartinio naudojimo ir patvarūs
Iš nerūdijančiojo plieno pagamintą indą galima ilgai naudoti pakartotinai, taip prailginant jo tarnavimo laiką ir prisidedant prie aplinkos tausojimo. Taip tėvai gali mokyti mažylius, kaip svarbu rūpintis pasauliu, kuriame jie gyvens, ir jį gerbti.

Išskirtinės kokybės medžiagos
Pagaminta iš 18/8 plieno (304 plieno), kuris pasižymi labai mažu šilumos laidumu ir labai geru atsparumu aukštai temperatūrai, todėl yra tinkamiausia medžiaga maistui ir gėrimams laikyti.

0
0