MARKO Termosas Terra, 500 ml, violetinis/gėlės, ML89435

24,36 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
MARKO Termosas Terra, 500 ml, violetinis/gėlės, ML89435

MARKO Termosas Terra, 500 ml, violetinis/gėlės, ML89435

24,36 

Aprašymas

Termosas, kurį galite pasiimti su savimi bet kur. Geriausias būdas visada būti pasiruošusiam vaikštant su kūdikiu. Termoso talpa – 500 ml, jis labai patvarus ir veiksmingas dėl dvigubos plieninės sienelės, kuri išlaiko skysčio temperatūrą daugiau nei 24 valandas. Be to, jis turi lengvą pilstymo sistemą.
Gražios violetinės spalvos, papuoštas gėlių motyvu ir itin švelnus liesti, kuris jums patiks!

Gamtos spalvų įkvėpta kolekcija “Miniland Terra”, skirta šeimoms, mėgstančioms mažus dalykus….

Kolekcijoje “Terra” – minimalistinio dizaino, natūralių spalvų gaminiai, kurie padės jums maitinant kūdikį.

Ši skandinaviška kolekcija išsiskiria tuo, kad joje naudojamos įvairios žemės, jūros ir gamtos atspalvių įkvėptos spalvos….
Tai bus puikus kasdienis kompanionas – einant su kūdikiu į miestą ir iškylaujant.

Terra kolekciją sudaro termosai skysčiams ir kietiems patiekalams, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris padės ilgiau išlaikyti puikią maisto temperatūrą. Prie jų priderinti termosai leis lengvai išeiti iš namų ir juos bus patogu pasiimti bet kur. Kolekciją papildo kiti maisto priedai su hermetiškais indais ir iškylų rinkiniai.

Termosai taip pat būna spalvoti:
– Jūrų / palmių medis
– pudros rausvos spalvos / lapai

Išlaiko skysčių temperatūrą ilgiau nei 24 valandas.
Dėl dvigubos plieninės sienelės su išskirtiniu aliuminio sluoksniu, vakuuminės kameros ir dvigubo dangtelio sistemos “Miniland” termosai yra labai atsparūs ir veiksmingi.

Dvi galimos apdailos rūšys
500 ml talpos “Miniland” skysčių termosą galima rinktis iš dviejų skirtingų apdailos variantų, atsižvelgiant į tėvų pageidavimus. Jie gali rinktis guminę išorę arba klasikinę metalinę apdailą. Be to, plieninį termosą galima plauti indaplovėje.

Kūdikio maistas visada paruoštas
Tėvai gali paruošti vaiko maistą namuose ir pasiimti jį bet kur, išlaikydami norimą temperatūrą kelias valandas.

Išskirtinės kokybės medžiagos
Pagaminta iš 18/8 plieno (304 plieno), kuris pasižymi labai mažu šilumos laidumu ir labai geru atsparumu aukštai temperatūrai, todėl yra tinkamiausia medžiaga maistui laikyti.

Lengva pilstymo sistema
Su šiuo termosu tėvai neišlies nė lašo turinio dėl lengvo pilstymo ir “click, close” užrakto sistemos, kuri leidžia atidaryti ir uždaryti termosą vienu pirštu ir neatsukant vidinio kamščio.

Nuimamas ir lengvai valomas
Tiek termoso dangtelis, kurį galima naudoti kaip stiklinę, tiek vožtuvas yra nuimami, todėl viską lengva išvalyti. Be to, plieninį termosą galima plauti indaplovėje.

Be bisfenolio
100 % be BPA.

0
0