MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 cm, TB0101_R48

52,40 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 cm, TB0101_R48

MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 cm, TB0101_R48

52,40 

Aprašymas

“BabyMatex” iš medvilninio audinio pagaminta “Relax” pagalvė motinai ir kūdikiui idealiai tinka nėštumui, žindymui ir poilsiui. Joje esantis antialerginis perlų mikrogranulatas užtikrina tinkamą kūdikio padėtį.

Nėštumo metu:
Kai paskutiniaisiais nėštumo mėnesiais pilvas vis didėja ir gulėti ant jo dažnai neįmanoma, o padėtis ant nugaros gali sukelti nenormalią kūdikio kraujotaką, didelė originali “BabyMatex” pagalvė “Relax” patikimai stabilizuoja šoninę kūno padėtį.
Naktį, taip pat įprasto poilsio metu, ją galima padėti tiek priešais, tiek už kūno.
Palaikydama kojas ir pilvą, ji sumažina stuburui tenkantį krūvį, todėl būsimos mamos gali patogiai miegoti, o padėta prie nugaros apsaugo nuo nepageidaujamo pasislinkimo atgal.

Žindymo metu:
“BabyMatex” pagalvė “Relax” yra ideali pagalbininkė.
Pirmosiomis žindymo dienomis dažnai atsiranda nepatogumų. Tai visų pirma nugaros ir kaklo raumenų patempimai, taip pat dėl netinkamos kūdikio padėties atsirandančios spenelių žaizdelės. Be to, gali atsirasti apatinės nugaros dalies patempimas, kuris gali varginti net ilgą laiką po gimdymo.
BabyMatex “Relax” pagalvėlė leis motinoms laisvai maitinti krūtimi, nes gerokai palengvins rankų, pečių, kaklo ir nugaros raumenis. Perlų užpildas išlaiko stabilią ir patogią motinos ir kūdikio padėtį maitinimo metu, nesvarbu, ar kūdikis maitinamas sėdimoje, ar gulimoje padėtyje. Pagalvę taip pat galite naudoti kaip nugaros atramą, nešiodami ją pasagos formos iš priekio ir iš šono.

Atsipalaidavimo metu:
“BabyMatex” pagalvė “Relax” yra išsigelbėjimas pavargusiam stuburui.
Ji tinka patogiai ilsėtis pakėlus kojas arba kaip nugaros atrama žiūrint televizorių ar skaitant. Ją taip pat galima naudoti kaip “lizdelį” kūdikiui ir kaip pagalvėlę, padedančią pirmiesiems bandymams savarankiškai atsisėsti.
Visoms mamoms garantuojame aukščiausios kokybės ir ilgaamžį aukščiausio lygio gaminį, kurį naudodamos jos galės jaustis patogiai tiek maitindamos kūdikį, tiek ilsėdamosi.

Gaminys turi “Oeko Tex Standard 100” I klasės sertifikatą.
Ilgis: 190 cm išorėje.
Sudėtis: Sudėtis: 100 % medvilnė
Pagrindas: trikotažas – 100 % medvilnė
Užpildas: antialerginis perlų mikrogranulatas

0
0