MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 mm ilgio, TB0045_R48

54,48 
0 atsiliepimų
1 žmogus domisi šia preke dabar
Liko 3
MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 mm ilgio, TB0045_R48

MATEX RELAX žindymo pagalvė, 190 mm ilgio, TB0045_R48

54,48 

Aprašymas

“Relax” 190 cm žindymo padėties pagalvė, pagaminta iš medvilninio audinio, skirta mamai ir kūdikiui, idealiai tinka nėštumui, žindymui ir poilsiui. Joje esantis antialerginis perlų mikrogranulatas užtikrina tinkamą kūdikio padėtį.

Dydis: 190 cm išorėje
Medžiaga: 100 % medvilnė
Užpildas: antialerginis perlų mikrogranulatas

Nėštumo metu: Kai paskutiniais nėštumo mėnesiais pilvas vis didėja ir ant jo gulėti dažnai neįmanoma, o padėtis ant nugaros gali sukelti nenormalią kūdikio kraujotaką, didelė originali RELAX pagalvė patikimai stabilizuoja šoninę kūno padėtį. Naktį, taip pat įprasto poilsio metu, ją galima padėti tiek priešais, tiek už kūno. Palaikydama kojas ir pilvą, ji sumažina stuburui tenkantį spaudimą.

Maitinimo metu: RELAX pagalvė yra idealus pagalbininkas. Jau pirmosiomis žindymo dienomis dažnai atsiranda įvairių nepatogumų. Tai pirmiausia nugaros ir kaklo raumenų patempimai, taip pat dėl netinkamos kūdikio padėties atsirandančios spenelių žaizdelės. Be to, gali atsirasti apatinės nugaros dalies patempimas, kuris gali varginti kūdikį dar ilgai po gimdymo. RELAX pagalvėlė leis motinoms laisvai maitinti krūtimi, nes gerokai sumažins spaudimą rankoms, pečiams, kaklui ir nugarai. Perlamutrinis užpildas išlaiko stabilią ir patogią motinos ir kūdikio padėtį maitinimo metu, nepriklausomai nuo to, ar kūdikis maitinamas sėdimoje, ar gulimoje padėtyje. Pagalvę taip pat galite naudoti kaip nugaros atramą, nešiodami ją pasagos formos iš priekio ir iš šono. Pagalvę taip pat galima naudoti kaip “lizdelį” kūdikiui ir kaip pagalbinę priemonę pirmiesiems bandymams savarankiškai atsisėsti.

0
0