MEDELA Buteliukas Calma, 250 ml, MO-008.0191

29,28 
0 atsiliepimų
9 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 20
MEDELA Buteliukas Calma, 250 ml, MO-008.0191

MEDELA Buteliukas Calma, 250 ml, MO-008.0191

29,28 

Aprašymas

“Medela” žinduko buteliukas yra puikus sprendimas, skirtas išsiurbtam motinos pienui surinkti, laikyti, nešiotis ir maitinti.
Nusitraukdami motinos pieną ir duodami jį kūdikiui, padedate kūdikiui vystytis. Tinkamai paruoštame išsiurbtame piene yra visų natūralių vitaminų ir maistinių medžiagų, kurių reikia jūsų kūdikiui. Lengvai naudojamuose “Medela” buteliukuose, kurie yra 150 ml ir 250 ml talpos, galima tiksliai išmatuoti pieno porcijas, nes juose yra mililitrų ir uncijų skalė. Šie patogūs buteliukai, kuriuose nėra BPA, tinka visiems “Medela” pientraukiams, todėl pieną galite nusitraukti, laikyti ir atiduoti naudodami tą patį universalų buteliuką.
Buteliukas gali būti vidutinio ir lėto srauto, todėl galite pritaikyti “Medela” buteliuką pagal kūdikio amžių ir poreikius jam augant. Buteliukas turi kelioninį dangtelį, kad žindukas būtų švarus, kai esate toli nuo namų.
Medela nedūžtantys buteliukai yra dviejų skirtingų dydžių: 150 ml talpos su lėtai tekančiu žinduku ir 250 ml talpos su vidutiniškai tekančiu žinduku. Keičiamus žindukus galima įsigyti atskirai.

Pagaminti iš BPA neturinčių medžiagų, maitinimo buteliukus galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje.

Universalūs – idealiai tinka motinos pienui nusitraukti, laikyti, užšaldyti ir duoti
Vienas buteliukas skirtas laikyti ir maitinti – neprarandate nė lašo brangaus motinos pieno
Lengva valyti
Patvarus – nesuduš ir neišsiskirs nukritęs
Medžiaga saugi jums ir jūsų kūdikiui

0
0