Medinis edukacinis kubas Gyvūnų pramogų centras

15,90 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 30
Medinis edukacinis kubas Gyvūnų pramogų centras

Medinis edukacinis kubas Gyvūnų pramogų centras

15,90 

Aprašymas

Šioje 5 pusių kūrybingoje medinėje dėžutėje yra judančių elementų, rankenėlių, kaladėlių ir labirintų gražių, pastelinių spalvų, tinkančių jautriems vaiko pojūčiams. Susipažinkite su gyvūnais ir skaičiais, sukite krumpliaračius ir perkelkite karoliukus labirinto strypais. Tai tikras linksmybių ir veiklos centras, kuris ilgam trauks kiekvieno vaiko dėmesį. Medinis veiklos kubas padeda tyrinėti pasaulį ir lavinti koordinaciją bei tikslius judesius. Žaislas yra stabilios struktūros ir pagamintas iš tvirtos medienos, padengtos saugiais vandens pagrindo dažais, todėl linksmybės teiks ilgus metus.

Daugiafunkcis medinis žaidimų centras su laimės šaltiniu patiems mažiausiems
Medinis veiklos kubas paskatins kiekvieno vaiko kūrybiškumą. Šiame spalvingame žaidimų centre yra įvairių elementų, kurie leis jūsų vaikui pramogauti. Visi judantys elementai, rankenėlės, kaladėlės ir labirintai suteiks begalinį malonumą, palaikydami jūsų vaiko vystymąsi.

Gražios medinio žaidimų centro spalvos daro jį ne tik itin estetišku, bet ir skatina vaiko vaizduotę bei švelniai veikia vaiko regėjimą, kuris prisitaiko prie skirtingų spalvų.

Medinio daugiafunkcio žaidimų centro dėka jūsų mažylis sužinos apie gyvūnus ir skaičius bei lavins rankinius įgūdžius sukdamas krumpliaračius ir judindamas karoliukus labirinto strypais. Daug įdomių variantų ilgam išlaikys jūsų vaiko dėmesį. Be to, tai turės teigiamos įtakos pasaulio tyrinėjimo procesui ir padės lavinti akių ir rankų koordinaciją.

Aukščiausios kokybės
Medinis užsiėmimų centras yra labai stabilios konstrukcijos. Perrišimas pagamintas iš labai patvarios medienos, todėl tarnaus ilgus metus. Patrauklios žaislo spalvos turi įtakos ne tik estetiniam potyriui, bet ir itin svarbios vaiko raidai. Medinis užsiėmimų centras padengtas gražiomis, išraiškingomis spalvomis ir netoksiškais dažais, todėl yra saugus net mažyliams, kurie linkę kištis daiktus į burną.

Produkto privalumai
Aukštos kokybės mediena
Gražios spalvos
Daug smagių galimybių
Linksmybės ir mokymosi derinys
Tobula dovana

Žaislas vaikams nuo 3 metų. Puikiai tinka kaip dovana.

Vaikai sužino apie pasaulį per tam tikrus aplinkos elementus, su kuriais susiduria. Kiekvienas „iWood“ gaminys buvo kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas saugumas, išliktų patrauklus ir pritrauktų vaiko dėmesį. Kiekvienas žaislas skirtas padėti jūsų mažyliui lavinti intelektą, rankų įgūdžius, praktikuoti tikslius judesius, akių-rankų koordinaciją ir erdvinį matymą. Kiekvienas iWood žaislas lavina kūrybiškumą, gebėjimą pasakoti istorijas ir padeda vaikui suprasti jį supantį pasaulį. Žaidimas grupėje ugdo labai svarbius socialinius įgūdžius ir stiprina šeimos ryšius.
iWood žaislai pagaminti iš natūralių, visiškai atsinaujinančių medžiagų. Griežta kokybės kontrolė kiekviename gamybos etape užtikrina saugumą ir aukštą kokybę.

0
0