MILLY MALLY Lavinamasis kilimėlis 5in1 Lolly Elephant

37,45 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
MILLY MALLY Lavinamasis kilimėlis 5in1 Lolly Elephant

MILLY MALLY Lavinamasis kilimėlis 5in1 Lolly Elephant

37,45 

Aprašymas

Kūdikių kilimėlis LOLLY 5in1
“Lolly 5in1” lavinamasis ir sensorinis kilimėlis skirtas kūdikiams nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Jis patogus kūdikiams dėl sustiprinto pagrindo, kuris yra atsparus trinčiai ir puikiai izoliuoja nuo grindų. Atlenkus šonus, jis puikiai tinka kaip pirmasis žaidimų kilimėlis. Komplekte yra du lankai su žaislais, kuriuos galima pakabinti pagal pageidavimą, taip pat nuimti ir žaisti atskirai. Dėl pridedamų kamuoliukų žaidimo laikas tampa dar malonesnis. Kilimėlis yra įvairių spalvų ir variantų.
Kilimėlis “Lolly” priklauso “GrowUp” produktų grupei, nes jame sujungtos 5 funkcijos:
1. Lavinamasis kilimėlis – žaidimų kilimėlis
Atlenkiami šonai, idealiai tinkantys mažiausiems vaikams, suteikia saugią erdvę žaisti arba miegoti. Lankai tvirtinami prie kilimėlio išorės papildomais kabliukais, esančiais kilimėlio apačioje.
2. Mokomasis kilimėlis
Atlenkiami šonai ir lankai – idealiai tinka mažyliams, kurie jau rieda ir pradeda ropoti. 2 arkos su galimybe mėtyti kamuoliukus per tinklelį padaro žaidimą su vaiku įdomesnį.
3. Mokomasis kilimėlis su 3 atlenkiamais šonais
Tinka šliaužiojantiems mažyliams, kurie tampa vis aktyvesni.
4. Žaidimų kilimėlis be lankų
Kaip erdvė mažiausiems vaikams, kaip saugi ir šilta vieta miegoti ir žaisti. Žaislus galima pritvirtinti prie kilimėlio viduje esančių laikiklių.
5. Kilimėlis su antklode
Be amžiaus apribojimų – kaip erdvė žaidimams, miegui ir gulėjimui. Žaislus galima pritvirtinti prie kilimėlio viduje esančių laikiklių.
Ant kilimėlio yra 5 įdomūs žaislai, su kuriais galima žaisti savarankiškai. Be to, tinklelis su kišene kamuoliukams turi dvi skylutes, pro kurias galima mėtyti kamuoliukus.
Žaislus galima kabinti ant lankų ir kilimėlio bet kokiu norimu būdu (yra specialių kabliukų, kurie leidžia juos pritvirtinti keliose vietose). Kiekvienas žaislas turi paslėptą atrakciją, kuri teigiamai veikia vaiko vystymąsi stimuliuodama jo pojūčius. Pliušiniai talismanai slepia girgždesį arba barškutį, kurie stimuliuoja ir lytėjimo, ir klausos, ir regos pojūčius. Apvalus patogus barškutis slepia spalvingus kamuoliukus – jie sudomins kiekvieną mažylį, o saugus veidrodėlis stimuliuoja regos pojūtį. Plastikinis žaislas su skirtukais stimuliuoja lytėjimo ir regos pojūčius.
Kilimėlio danga pagaminta iš poliesterio – viršus malonus ir minkštas liesti. Jis užtikrina komfortą mažyliams nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Apatinė kilimėlio dalis pagaminta iš patvaraus ir trinčiai atsparaus tekstūruoto poliesterio – tai užtikrina stabilumą ant įvairių paviršių. Kilimėlio viduje yra 2 cm putplasčio – tai užtikrina minkštumą ir puikiai izoliuoja nuo šaltų grindų
Žaislus ir kilimėlį galima valyti drėgna šluoste. Stipriau suteptą kilimėlį galima plauti rankomis su švelniomis plovimo priemonėmis.
ĮSPĖJIMAI! Žaisdamas jūsų vaikas turi būti prižiūrimas suaugusiojo. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros. Pakuotė nėra žaislas, kai žaislas išskleistas – išimkite ją. Pasilikite pakuotę ateičiai. Gaminį turi surinkti suaugęs asmuo. Nenaudokite, jei kuri nors dalis yra pažeista, suplyšusi ar prarasta – tokiais atvejais gaminį pakeiskite nauju. Gaminio spalva ir dizainas gali skirtis nuo iliustracijos.
GAMINIO CHARAKTERISTIKOS:
Lengvas ir tvirtas
Minkštas ir malonus liesti
Lengvai valomas
Spalvingas raštas – stimuliuoja vaikų regėjimą
6 spalvingi kamuoliukai
5 lavinamieji žaislai
Sulankstomi kraštai (tvirtinami plačia velcro juostele)
Tvirtas tinklas su dviem angomis ir kišenėmis kamuoliukams
Sustiprintos arkos
Sustiprinta apatinė dalis
Kilimėlio vidus – 2 cm putplastis
Amžius nuo 0 metų
Medžiaga : poliesteris
Hipoalerginis

TECHNINIAI DUOMENYS:
Kilimėlis išskleistas plokščias:
Storis: 2 cm
Ilgis: 110,5 cm
Plotis: 97 cm
Aukštis nuo kilimėlio iki galvos juostos: aukštis nuo galvos iki galvos: 43,5 cm
Galvos juostos ilgis: galvos ilgis: 152,5 cm
Koto skersmuo: galvos ilgis: 3 cm
Tarpai tarp stiebų: 75 cm x 85 cm
Kamuolio skersmuo: 5,5 cm
Svoris: 1,68 kg

Kilimėlis su užlenktais kraštais:
Vidinis matmuo: 78,5 x 64,5 cm
Išoriniai matmenys: 83 x 71 cm
Krašto aukštis: kraštinės ilgis: 17 cm
Aukštis nuo kilimėlio iki galvos juostos: aukštis nuo galvos iki galvos 48 cm

PAKUOTĖS MATMENYS:
Aukštis: 7 cm
Plotis: 66 cm
Ilgis: 81 cm
Svoris su pakuote: 2 kg

0
0